Wampir skazany na dziesięć lat [Pitaval RPG #5]

Po dwudziestu latach w mediach (nie tylko w Pensylwanii) znów pojawiły się nagłówki z wampirem, grą fabularną i piciem krwi. Oskarżonemu wymierzono karę 10 lat ograniczenia wolności między innymi za napaść seksualną.

Po dwudziestu latach w mediach (nie tylko w Pensylwanii) znów pojawiły się nagłówki z wampirem, grą fabularną i piciem krwi. Oskarżonemu wymierzono karę 10 lat ograniczenia wolności między innymi za napaść seksualną. O sprawie głośno było miesiąc temu, jednak dopiero dzisiaj w tytułach pojawia się: sex, blood, role playing game, vampir. W nadmiarze.
When the couple's companions went home for the night, Davis and the teen allegedly ducked into the Roman Catholic Church on Franklin Avenue for a sex romp.According to the documents filed in Davis’ case, the man later contacted a witness on Facebook urging him to tell police that he and Davis left the park at the same time – and separately from the 14-year-old victim.But the witness refused to play along with Davis' plot, sending him a message that read: 'No dude, I’m not going to lie to the police.'In another incident, Davis said he, the victim, and two other girls drank blood drawn from their arms as part of a role-playing game he read about online called Mabinogi.  
Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3760384/Man-sentenced-vampire-role-playing-teen-sex-case.html#ixzz4IT9jho28  Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook

Kiedy w moich feedach przeczytałem kilka podobnie brzmiących tytułów: Vampire role-playing, teen sex net Pennsylvania man 10 years probation; Man senkomentenced in vampire role-playing, teen sex case szczerze powątpiewałem w to co czytam i nie mogłem uwierzyć, że coś podobnego ponownie mogło się pojawić w Pensylwanii.
Brzmiało złowieszczo dla gier fabularnych, że w Pensylwanii po dwudziestu latach doszło do kolejnej tego typu tragedii, którą media przedstawiają w podobny sposób (gwoli ścisłości miejsca, w których popełniono przestępstwa znajdują się na dwóch przeciwległych krańcach stanu).

Niektórzy może pamiętają historię Caleba Fairly z stanu Pensylwania, który w szczególnie okrutny sposób zamordował kobietę i jej dziecko. Tragedia wydarzyła się w 1995 roku, a media (np. Observer-Reporter patrz wycinek z prasy poniżej) rozpisywały się na temat mordercy, w tym szczegółowo na temat jego trybu życia i hobby, wśród których znajdowały się właśnie role playing gamesVampire the Masquarade i Dungeons and Dragons również. Więcej informacji na ten temat.
Teraz jednak chodziło o picie krwi, molestowanie seksualne, zastraszanie itp.
Dotychczas nie wiedziałem kompletnie co to za gra Mabinogi, przyjrzałem się jakimś outfitom
dla wampirów z tej gry na Wiki, poczytałem trochę informacji i komentarzy na temat samej koreańskiej produkcji. Mabinogi to MMORPG, jednak spośród większych portali tylko Daily Mirror wymienił nazwę gry, większość posługiwała się określeniem "role playing game".
Davis allegedly told police that the blood letting and sampling is part of “Mabinogi.”That is described online as a “massive, multiplayer role-playing game” distributed by a South Korean company".
Te same portale i serwisy starały się zawrzeć jak najwięcej fraz kluczowych: "vampire";"role playing game";"blood". Pomimo faktu, że miesiąc temu media przyglądały się tej sprawie i więcej mowy było o tym, że sprawca jest gotem.
Może to boty pisały już wszystkie informacje? Zdziwiony jestem jedynie faktem, że ponad ćwierć wieku od "Operacji Sundevil" internauci sami nałożyli sobie kaganiec, tak że nawet nie ma czego zgłosić do nich. Internauci mogą jednak się zgłaszać między sobą (zwłaszcza nieodpowiednie treści zauważone u wrażego usera FB). Sprawa jest oczywista w tym przypadku - media po prostu w złym świetle przedstawiają role playing games. Łącznie.
[right-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget