Sezon Antyczny Tetryków Anniversary odc. 7: Tetryki Pińcset Plus, czyli buhaje rozpłodowe memetyczne polskiego RPG

[full-post]
Zaginanie czasu zapoczątkowane przez nMiM rozprzestrzenia się i sztandarowy konkurs od kolegów dla kolegów może się odbyć już za dwa tygodnie (jak donosi juror i były uczestnik).
Dzięki ex-jurorowi i ex-uczestnikowi dowiedzieliśmy się w końcu, kto jest odpowiedzialny za to, że sędziowanie w Quentinie nie jest takie fajne, jakby mogło się wydawać.

To Davis, Sapkowski, Brzeziński i monotonnie, jak zwykle Trzewiczek. 

Dlaczego ex-juror wymienia Davisa obok polskich tuzów rypygy (niczym Ojciec, Który Przeczytał Dwa Dodatki do Whorehammera i Ja Chyba Wiem Lepiej) ???  
Skoro Graeme Davis nie jest autorem ani WFRP, ani dodatku, który ma tytuł, nawiązujący do „Shadows over Innsmouth”? 
Co najwyżej współautorem?
Wie tylko kapitalna Kapituła.

Kiedyś żeby zrobić przykładowy Kaczkogród RPG pracował zespół ludzi. Dopiero dzisiaj bezwzględna inteligencja Polski Dizajnerskiej pozwala na stworzenie "gry" samojeden.
Np. lepszej niż WFRP. Jak jest przekonany jej autor.
Co prawda nakład oscyluje pomiędzy 1k50+10, ale też jest fajnie. Zainteresowanie na FB i lajkodawalność mniejsza od moich znajomych grających w mieście powiatowym do kotleta czy innej staropolskiej sajgonki.
Zostały tylko dwa tygodnie do terminu wysyłki prac na tegorocznego Quentina, więc pomyślałem, że trochę jako juror i były uczestnik pożalę się nad konkursem. A właściwie, wymienię kilka osób, które memetycznie zapłodniły wielu uczestników i sprawiły, że sędziowanie w Quentinie nie jest takie fajne, jakby mogło się wydawać.
Czekajmy zatem cóż narodzi się z dzieł SNT. Ważne, zę będziemy mieć znowu do czynienia z ciążami pozamacicznymi w stylu krakowskich słoi.

Obowiązujące hashtagi w fundomie na najbliżesze miesiące, to oczywiście nie #winaTuska tylko: #winaDavisa #winaSapkowskiego #winaBrzezińskiego #winaTrzewiczka. 

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget