Powstaje Eye of the Beholder IV

Prawdopodobnie każdy, kto zaczynał przygodę z grami komputerowymi w latach dziewięćdziesiątych słyszał lub grał w trzyczęściową serię SSI i Westwood Studios: Eye of the Beholder. Na Indiegogo wystartowała akcja mająca na celu zbiórkę pieniędzy na czwartą, fanowską część tej gry.

Po kilku próbach wskrzeszenia serii (np. na silniku Aurora ) jakiś czas temu pojawiły się informacje o czwartej fanowskiej części.

Strona oficjalna nie przynosi zbyt wielu informacji, jednak pojawiły się pierwsze screeny i wideo ukazujące edytor układów w działaniu.

Autor projektu Panagiotis Spiliotopoulos, pochodzący z Grecji jest fanem gier Eye of the Beholder i chce rewitalizować serię. Dotychczas od podstaw stworzył kompletny silnik gry (można zaobserwować jak działa w powyższym filmie). 

Autor uruchomił kampanię, aby zapewnić rozwój gry i takich elementów jak: grafika, muzyka, aktorzy, strona internetowa, marketing, zakup sprzętu oraz przeniesienie tytułu na inne platformy (docelowo gra tworzona jest na system Windows).
[right-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget