Martin McKennaJeśli przyjrzymy się ilustracjom Martina McKenna, zauważymy, że był on obecny od połowy osiemdziesiątych lat, w wielu angielskich publikacjach związanych z fantastyką i grami od (ale i nie tylko, wszak ilustrował nawet Naszą Fantastykę). Jego ilustracje znaleźć można między innymi w takich grach, jak: Fabled Lands Role-Playing Game, QUERP Core Rule Book, Sorcery!, Deathtrap Dungeon RPG, Palladium Fantasy Role-Playing Game, Everway i oczywiście większości rzeczy do Warhammer Fantasy Role-Play.

Wybrałem kilkanaście jego prac (w większości czarno-białych), które najprawdopodobniej nie były publikowane w Polsce). Współpracę z Games Workshop rozpoczął na łamach 85 numeru White Dwarf , w numerze 87 pojawił się już w rubryce Illuminations. Wcześniejsze jego prace odnalazłem w magazynie Adventurers. 
Zainteresowanych jego innymi pracami, bio, kupnem ilustracji lub kontaktem odsyłam na jego stronę.
Post a Comment

MKRdezign

{facebook#https://www.facebook.com/gitgames} {twitter#https://twitter.com/GitGames} {google-plus#https://plus.google.com/u/0/+GitgamesBlogspotRPG} {pinterest#Yhttps://uk.pinterest.com/gitgames/} {youtube#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL} {instagram#YOUR_SOCIAL_PROFILE_URL}

Contact Form

Name

Email *

Message *

Powered by Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget