Kryształy Czasu - multum nowych informacji w 2,5 h podcaście!

O tym, że Artur Szyndler lubi rozmach dowiedzieliśmy się już w momencie kiedy pojawiły się Kryształy Czasu. Potwierdzić to mogła również pierwsza powieść osadzona w realiach tej gry opublikowana w ubiegłym roku.
Tym razem Artur Szyndler wraz z swoim synem (Juniorem) odpowiadają na pytania prowadzącego podcast 3d6, Andrzeja Bystrka.
Podcast gargantuiczny, bo ponad dwu i pół godzinny.

Artur Szyndler opowiada o tym jak dostał pracę w Games Workshop, jak wygląda praca w tej firmie (m.in. dowiecie się, że Artur jest najstarszym stażem i wiekiem pracownikiem) [ok. 15 min.]
A także o tym, że Kryształy Czasu są pierwszą grą fabularną w Polsce i najbardziej realistycznym systemem ówczesnych czasów [ok. 22 min.].
Dowiemy się o sześciuset czarach, które pojawiły się w podręczniku w latach dziewięćdziesiątych, a w Złotej Edycji, będzie ich około trzech tysięcy [ok 30 min.].
Chwilę potem znajdziemy też i spoiler o statkach kosmicznych.
Dużo się pojawi ponieważ Kryształy Czasu to nie jest tylko jedna planeta to jest całe uniwersum.
A więc pojawią się kolejne planety dla osób, które będą chciały wziąść udział w tworzeniu Kryształów Czasu.
44 minuta przyniesie Wam informacje o tym jak został zrobiony i oszukany przez wydawnictwo gry fabularnej Kryształy Czasu, współautorów ... którzy zaburzali nagle wszystko ... im zależało, aby cokolwiek napisać bo dostawali za to pieniądze...
Pojawia się też fragment dotyczący hejterów wydanej książki [55 min.].
Najciekawsze informacje dotyczące Kryształy Czasu Złotej Edycji pojawiają się ok. 1.25 min. Artur Szyndler nazwał też styl grania hattrickami, o którym wspominał mi w rozmowach telefonicznych sprzed 25 lat. Chodzi o granie pokoleniami tj. gra się do 20 poziomu jedną postacią, potem jego synem i wnukiem.
Będzie też pięć różnych wersji Kryształów Czasu od najprostszej do najbardziej skomplikowanej [ok. 1.41 min].
Itd. itp.

Jeśli macie ochotę subskrybować podcast o grach 3d6 (dotychczas ukazało się pięć odcinków) poniżej znajdziecie przycisk do pobrania bezpośrednio na telefon.
Lub po prostu odwiedźcie stronę 3d6 i wysłuchajcie podcastu.
Subscribe on Android

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget