Sezon Antyczny Tetryków Anniversary odc. 1 "Coming Ołt"

humor RPG


Czas na Sezon Antyczny Tetryków Anniversary (w skrócie SATAnn), które nie będą pojawiały się co tydzień jak legendarna Skrzynka Pełnych Przygód.
.
Pierwszy odcinek Tetryków pojawił się 2500 dni temu, dokładnie 07.01.2009 roku. Jest to równoznaczne 60000 godzin lub 3600000 minut. Gdyby przeliczyć to na sekundy dałoby tak dużą cyfrę, jak współczynnik ego losowego członka z fundomu.
W pierwszym odcinku pojawił się błąd ortograficzny. Od tej pory jeden z złośliwych tetryków, nazywany jest Panem Który Nie Wymawia Erzet.

Nawet ja sam nie pamiętam, ile już pojawiło się odcinków. Prawdopodobnie około setki. Niemniej jednak po debiucie na parkiecie RPG (po wydaniu antologii Graj Tetrykiem), przestali być upośledzeni ekonomicznie i zarabiają na siebie, spodnie i szampony z CPNu. Są independent, czyli niezależni jak "niezależna blogosfera".

Ideą powstania Tetryków miały być dwie kukiełki z programu The Muppet Show - Statler i Waldorf (te znajdują się na powyższym animowanym obrazku).
Dwóch wiecznie niezadowolonych malkontentów, tetryków, do których zawsze należało końcowe zdanie i nękanie gwiazd Muppet Show.

Problem tkwił w tym, że w tym samym czasie macdac spreparował wyśmienity Muppet Sejm IV RP, wykorzystujący fragmenty oryginalnego Muppet Show. Nie chciałem się podpinać pod jego Muppet Sejm i ostatecznie Waldorfa i Staltera zastąpił obrazek przygotowany przez Terrego Gilliama.

W pierwszym odcinku, nowej edycji kolejna iteracja (lub wstaw inne trudne słowo) tych samych, aczkolwiek zawsze innych panów.

[full-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget