Dzień Darmowych Gier Fabularnych 2011 - Wydawnictwo Bullet Books

Wydawnictwo Bullet Books z grami fabularnymi nie ma wiele wspólnego. Okazało się jednak, że Pan Rafał Wacławik, szef tego wydawnictwa ufundował dla graczy również kilka prezentów. 18 czerwca 2011 w trakcie DDGF rozdamy trzy egzemplarze najnowszej książki z tego wydawnictwa pt. Wrota Ahrimana.
Możliwe, że Wrota Ahrimana staną się ciekawą inspiracją do jakiejś przygody, a może i settingu? Skoro agencje rządowe i wojskowe interesują się tym co mówi autor tej ksiązki?

Tym samym Wydawnictwo dołączyło do listy sponsorów Dnia Darmowych Gier Fabularnych 2011!
Serdecznie dziękujemy Panu Rafałowi oraz całemu wydawnictwu!

ilość stron: 416
okładka: miękka ze skrzydełkami
wymiary: 129 x 195 mm
ISBN: 978-83-62382-09-5

3 LATA Z RZĘDU W PIERWSZEJ 20 NA LISTACH BESTSELLERÓW W USA!

Wykupione prawa do hollywoodzkiej mega produkcji.
Czasy współczesne. Inżynieria genetyczna. Ściśle tajny projekt na szczeblu wielkiej polityki, projekt mający na celu wyeliminowanie większej części ludności Ziemi. Fikcja? Już nie... Bitwa o Twoją duszę już się rozpoczęła.

Wrota Ahrimana to fantastyka najwyższej próby, która tak na prawdę... nie jest już fantastyką. Tak właśnie sprawy wyglądają za kulisami wielkiej władzy, z dala od kamer, fleszy i nagłówków gazet, a zaangażowanych w ten tajny projekt jest wiele państw na całym świecie...

Bestsellerowa powieść Thomasa i Nity Horn obnaża tajemniczą władzę i jej zaangażowanie w międzygatunkowe badania, kryptoarcheologię oraz przerażającą transgenetykę.

Poznaj koszmarny scenariusz, pełen rządowych sekretów i odkryć, które prawdopodobnie doprowadzą do końca świata.

Jeżeli spekulacje Toma i Nity Horn są prawdziwe, pozostaje tylko zadać pytanie: Co tu się, DO CHOLERY, dzieje?

Ale dobry Boże... niech to nie będzie prawda.

Jeżeli przeczytasz tę książkę i nie zwrócisz uwagi na zadziwiające powiązania, które popychają adeptów ufologii ku obecnie prowadzonym ściśle tajnym badaniom rządowym, docenisz fabułę, ale przegapisz sens. Ta powieść to „klucz”, to jak szyfr Ottendorfa. Po prostu uwierz, że nie wszystkie opisane wydarzenia są fikcyjne, to wystarczy. To, co odkryjesz, przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Gdy skończysz, zrozumiesz, o co chodzi...

Tom Horn
Jest specjalistą od transhumanizmu, transgenetyki oraz duchowości. Jest kluczową postacią w nowoczesnym rozumieniu proroctw biblijnych. Na wywiady zapraszają go czołowe stacje radiowe i telewizyjne w USA. Często bywa gościem honorowym na światowych konferencjach poświęconych genetyce.

Pewnego razu Tom wziął udział w radiowym programie "The Q Files". Kilka dni po tym, prowadzący Stephen Quayle, zaprosił go ponownie. Tego dnia za pośrednictwem ponad 13 000 rządowych i wojskowych komputerów, w tym z Pentagonu, NASA, Southcom i Northcom, i z każdej innej agencji wojskowej przysłuchiwano się temu co miał do powiedzenia. W niektórych z tych instytucji audycja była odbierana przez ponad 400 komputerów na raz.

Jeżeli oni uznali, że warto go posłuchać, może my też powinniśmy...
Tagi:

Prześlij komentarz

Świetna sprawa. Duży szacun dla wydawnictwa niezwiązanego z RPG, które chce promowac siebie i nasze hobby poprzez wspieranie tak zacnej inicjatywy jaka jest DDGF.

Props

Brawo dla wydawnictwa, za wspieranie słusznej idei, ale i wielkie oklaski dla Borejki, który pewnie nie mało pracy włożył w wynajdywanie sponsorów tego zacnego wydarzenia, na które wszyscy czekamy. To będzie wielkie święto naszego ulubionego hobby :D

Bądźcie czujni! Zapomniałem dodać.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget