Bibliografia Graema Daviesa

Bibliografia pozycji RPG Graeme Davies

W kilku ostatnich aktualizacjach Graeme Davis podsumował swoją dotychczasową bibliografię pozycji RPG i zamieścił obszerną listę swoich tekstów.
Udostępnił również za darmo kilka swoich darmowych przygód i artykułów przeznaczonych do AD&D, Colonial Gothic, GURPS, WFRP. W tym profesję do WFRP.
Jeśli wydaje się Wam, że Szczurołap stoi najniżej w hierarchii społecznej WFRP, to jesteście w błędzie. Czyściciele wychodków (The Gong Farmer) to dzielni bohaterowie Starego Świata, którzy mają otwarte drzwi na karierę np. Żebraka, Podżegacza czy Szczurołapa. Do tego na starcie mają umiejętność Pozbawiony węchu (No Sense of Smeel).

Greame Davies napisał tę karierę specjalnie do wszystkich trzech edycji, aby każdy mógł wkroczyć do "świata niebezpiecznej przygody".  

[review]Graeme Davis swój pierwszy artykuł dotyczący role playing games opublikował w 1982 roku i pracował jako freelancer. Od 1986 roku pomógł w rozwoju dwóch hitów: Warhammer Fantasy Role Play (Games Workshop) i Wampir Maskarada (White Wolf). W dziewięćdziesiątych latach zaczął pracować w branży gier wideo m.in. dla takich firm jak Microsoft, Microprose, America Online, Hasbro Interactive, SEGA, Kabam.[/review]
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget