After Action Raport z British Museum

Z British Museum jest zawsze ten sam problem. Ma świetnie zaprojektowane, grywalne układy jednak zbyt rozległe. W konsekwencji tego trzeba często wychodzić na powierzchnię i się upgrejdować. Głównie spada Hit Caffeine Points, Hit Nicotine Points i Camera Battery Life.

Obecnie dostępne są dwa świetnie zaprojektowane levele - Celtowie i Egipt ("Celtic Life in iron age Britain"; "Egypt faith after the pharaohs").
Ten ostatni najciekawszy, nie tylko pod względem zawiłości, ma jednak sporo odnóg np. Asyria, Rzym, co sprawia, że łatwo się pogubić.
Poległem w okolicy katakumb, więc muszę wrócić tam jeszcze w tym tygodniu, bowiem celem mojej misji jest pewien zapis z starożytności.

Zaraz za kołem do wypompowywania wody z podziemi, znalazłem się w sublevelu z miniaturkami z starożytnego Egiptu. I tam nie odparłem czaru Urok (3 pkt. czary typu II Rozkaz).
Moja zabawa się skończyła przedwcześnie. Tym razem planuję zaopatrzyć się Power Bank (nie będę miał problemów z Camera Battery Life),Wezmę też w razie czego vacum flask. 
Warto dobrze się wyekwipować - ostatnio wziąłem ciężki pancerz i musiałem przedwcześnie zakończyć zabawę. Na pewno warto zainwestować w wygodniejsze obuwie.
Długo rozpatrywałem użycie czaru Znajduję (2 pkt. czary typu I Zmiana), aby zorientować się gdzie leży poszukiwane przeze mnie starożytne pismo.
Postanowiłem jednak użyć go w ostateczności, bowiem planuję wejście do gmachu British Museum co najmniej dwukrotnie - raz by ukończyć level egipski, a potem rozpocząć nową przygodę z Celtami.


[full-post]

Jeśli z jakiegoś powodu, nie możecie uczestniczyć w przygodach w British Museum, Google Polska zapewnia wirtualne wędrówki za darmo.
Mam też darmowy starter .
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget