Idiota Zagra Nico: UK GAME EXPO 2015 (na bis)

Ci z Was, którzy nie opamiętali się jeszcze po Gorączce Sobotniego Dnia Darmowych Polskich Erpegów mogą popatrzeć sobie na set z słabszej imprezy. Zdobyłem masę kubków po kawie różnorakich dizajnerów i dizajnerówek (dop. Red.Gender) z których sączyłem inne płyny wspomagające dizajn (bo bez tego się nie obędzie, jak pisał dizajner polskiego hitu z nMiMa 2).
Ubolewam, bowiem kubki (te smakowe też) skończyły mi się na późniejszej wyprawie do Ojczyzny.
A skoro jestem przy polskim dizajnie to wprawne oko znajdzie tam następcę Waszego Identyfikatora. Wiadomo następca nigdy będzie tak wielki jak Promotor i Propagator Erpegów to i ciężko go zauważyć. Wystawiał tylko planszówki, ale nie biegał po konwencie "jak oszalały" krzycząc Głosujcie na mnie.
Cały rok oszczędzałem i odmawiałem sobie chleba tostowego-powszedniego, by zrobić sobie zdjęcie czerwonego dywanu w Chiltonie, gdzie stąpały stopy największych Rynka Erpegowego.
Próbowałem wejść normalnie od tyłu, ale trzeba było wydalać uciułane funty na zmywaku.
Niestety...
PS. Napisałbym relację, ale nie mam kogo pozdrowić.
Link do setu z zdjęciami:

UK GAME EXPO 2015 (na bis)Jeżeli przez przeoczenie lub jakiekolwiek zaniedbanie niechcący wykazałem jakiekolwiek odchylenie seksistowskie, rasistowskie, kulturowe, nacjonalistyczne, regionalne, intelektualne, socjoekonomiczne, etnocetrystyczne, fallocentryczne, heteropatriarchalistyczne lub inne, jeszcze nie nazwane - przepraszam i czekam na wszelkie sugestie dotyczące możliwości naprawienia moich błędów. 
James Finn Garner - Politycznie poprawne bajki na dobranoc.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget