Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom


Masz problem z graniem na żywo? Boisz się wyjść z domu? Zamawiasz zakupy  do domu, bo  nie masz czasu?  Nie możesz opuścić kolejnej sesji na Skype, bo musisz uzupełnić swoje CV i List Motywacyjny RPG do Naczelników?
Uczestniczyłeś w "sesjach nienawiści" jak Twój Identyfikator i Kąbatant? Granie "przez bioprądy" jest lepsze od grania z człowiekiem?
Zrezygnowałeś z spoconych ciał, czyli seksu na rzecz higienicznego cyberseksu?

Jest pomoc.

Od wczoraj trwa w Wrocławiu konferencja, na której zebrali się ludzie z StopZet. Może oni Tobie pomogą i nie będziesz obawiał się zagrać ze znajomymi przy stoliku, rzucić  kostką wygumkować hapeki, a nawet (o zgrozo!) podać dłoń współgraczowi nie narażając się na zarażenie grypa filipińską.


  • Stop Zorganizowanym Torturom może Ci pomóc. 
  • STOP zorganizowanym działaniom PsyOps, agentów manipulatorów,
  • STOP  elektronicznym torturom, Directed Energy Weapons,
  • STOP technologiom kontroli umysłu (RNM, V2K, EDOM, RHIC i inne),
  • STOP mikrotechnologiom potajemnie implantowanym,
  • STOP pulsowaniu mikrofalowemu ELF na częstotliwościach pracy ludzkiego układu nerwowego,
  • STOP jednostronnych, świadomie niezgodności z prawdą orzeczeń, diagnoz psychiatrycznych, osób wyraźnie udających bezstronność, gdy my mówimy „sprawdzam!” oni się zapętlają o leczeniu, psychotropach, należy przestać wysyłać do sędziów w swojej sprawie. Nie trzeba być świadomą ofiarą żeby to dostrzec.
  • STOP bierności rządu RP w uruchomieniu mechanizmu który ocaliłby życie wielu ofiar świadomych i tych w ciągłym uśpieniu, transie hipnotycznym, leczących silnymi dawkami psychotropów elektronicznie wywoływane objawy.
  • STOP głupocie, zaślepieniu, degeneracji rozumu przez antyrozum, wyrażamy oczywisty sprzeciw torturom, eksterminacji Polaków na naszej ziemi przez obce interesy, które przejęły posłusznych gojów, do walki z odradzającą się Wielką Polską, nowym pokoleniem, nie pozwalamy na mordowanie przez głupców przyszłości naszej Ojczyzny! Im jest wszystko jedno, nam zależy.


Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, (DOMINT) – jest to sieć osób które łączą luźne relacje, świadomie współpracujący i komunikujący się między sobą wyrafinowaną technologią i/lub slangiem, by osłabić ofiarę. Programują na komendę zmiany zachowania, jak za naciśnięciem guzika. Bardzo często stosują język perswazji, mówią w naszej obecności w pierwszej osobie, trybie oznajmującym, z silnym odczuciem że to o nas. W algorytmach które przypisują (programują) metodą prób i błędów zwykle znajduje się wiele innych reakcji, aby ofiara nie mogła stawić oporu. Próbujesz to powstrzymać, ale myśl o tym na co przekierowali uwagę, jest elektronicznie zawieszona i wzmocniona, powielana kiedy i jak długo chcą nią terroryzować, wyświetlają myśli jak pokaz slajdów, mogą wytworzyć chaos myślowy itd niezależnie od woli ofiary. Powielają zaprogramowane schematy behawioralne, dodają kolejne odnośnie otaczającej nas rzeczywistości tylko na początku zgodne z prawdą żeby wzmocnić frekwencję prawdomówności i zawiesić ja w tle pomawiania.

STOP ZET


Jeżeli przez przeoczenie lub jakiekolwiek zaniedbanie niechcący wykazałem jakiekolwiek odchylenie seksistowskie, rasistowskie, kulturowe, nacjonalistyczne, regionalne, intelektualne, socjoekonomiczne, etnocetrystyczne, fallocentryczne, heteropatriarchalistyczne lub inne, jeszcze nie nazwane - przepraszam i czekam na wszelkie sugestie dotyczące możliwości naprawienia moich błędów. 
James Finn Garner - Politycznie poprawne bajki na dobranoc.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget