"Kto najlepiej gra na wieśle? Otóż ja gram całkiem nieźle"

Na stronie Redaktora Naczelnego +Wojciech Żółtański Gry-Fabularne (i bardzo wielu innych publikacji), założonej przez Redaktora Naczelnego TSOY (i bardzo wielu innych publikacji) +Jacek Gołębiowski. wypowiedział się Redaktor Naczelny Spotkań Losowych (i bardzo wielu innych publikacji) +Marcin Segit w kwestii domniemanego statusu Redaktora Naczelnego +Baniak Baniaka Dark Heresy 2 (i bardzo wielu innych publikacji).
Wszyscy Redaktorzy ukończyli (bawiąc się w meteo telepatę) Internetowe Technikum Rolnicze "Polterek", specjalizacja - Redaktor Naczelny.
Całość interaktywnej farsy możecie przeczytać poniżej.
Dotychczas nie zabrał głosu Redaktor Naczelny "Svět zvířat", Jaroslav Hašek.
My są redaktory, prilietieli tu z daleka.

Marcin Segit 13 paź 2014Czyli mamy dwóch tłumaczy z erpegowym doświadczeniem, Kastora (sorry Bobrze Wojny, ale kłótnie o terminologie nWoDu pamiętamy), dwóch tłumaczy nieerpegowych i Baniaka, który kogoś, kto nazwa siebie "redaktorem naczelnym" nie mając najwyraźniej pojęcia,  że ten termin dotyczy periodyków - za to ma zerowe doświadczenie w pracy redakcyjnej (i szkoda, że nie daje linków do swoich tłumaczeń, za to ma 1000 zagranych sesji - jak to się przekłada na jakość pracy?). Fajni tłumacze, reszta mniej. Dobrze, że mnie 40K nie interesuje, bo jednak bałbym się o wynik.
Wojciech Żółtański 13 paź 2014Tak przy okazji zastanowiła mnie jedna kwestia. Niby na Wikipediach i oficjalnie w polskich tłumaczeniach nazwa uniwersum to "Warhammer 40,000". Tylko czy nie powinno to być "Warhammer 40 000", skoro w polskiej tradycji typograficznej i edytorskiej stosuje się do dzielenia liczb na grupy trzycyfrowe spację nierozdzielającą - http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/;10574P.S. a na stronie projektu każdy sobie pisze jak chce, nie tylko na podstronie redakcji - http://darkheresy2.pl/redakcja
Marcin Segit 13 paź 2014Przecinek w języku polskim jest separatorem dziesiętnym, najwyżej wyjdzie Warhammer 40. :P Z tym może być problem, bo to pewnie zastrzeżony znak towarowy, zarówno logo, jak i sama nazwa. Ciekawe, jak GW do tego podchodzi.
Baniak Baniaka 14 paź 2014+Marcin Segit och Marcin, Marcin... ileż to nieprzyjemności z Twojego komentarza płynie. Ten "ktoś, kto nazywa siebie red.naczem" odpowie Ci, że nie sam tak się nazwał, tylko na takim stanowisku pracuje, a stanowisko stworzył wydawca podręcznika. Poza tym nie opierałbym swojej wiedzy tylko na wikipedii. Redaktor nacz. to «redaktor odpowiedzialny za całość produkcji wydawniczej wydawnictwa».Z taką pewnością piszesz, że mam zerowe doświadczenie w pracy redakcyjnej? Skąd to wiesz? To, że nie wymieniam swojego doświadczenia, nie znaczy, że go nie mam.Straszne Marcinie, po prostu straszne...
Marcin Segit 14 paź 2014+Baniak Baniaka Masz doświadczenie? Fajnie. Pochwal się. Serio mówię. Daj tytuły publikacji, które redagowałeś, wypisz jakie masz doświadczenie w pracy wydawniczej, podaj linki do tłumaczeń systemów, o których wspominasz. Może dla gimnazjalistów 1000 rozegranych sesji to jest jakieś niesamowite wow, ale dla mnie nie jest. Każda z osób opisanych na stronie podaje konkrety, praca części z nich jest powszechnie znana i dostępna - Ty jako jedyny piszesz o rzeczach nieistotnych. Nie interesuje mnie, jak długo jesteś nauczycielem i ile razy grasz w tygodniu -poznałem anglistów, którym nie dałbym do tłumaczenia ulotki oraz zapalonych graczy, którzy o grach pojęcia nie mieli. Zatem jeśli twoje osiągnięcia mają reklamować produkt, to musisz naprawdę pokazać coś więcej. Do tego czasu pozostanę sceptyczny.I bardzo cię proszę - nie baw się w telepatę i nie zgaduj, na czym się opiera moja wiedza. To niezdrowe. Aczkolwiek przyjmuje lekcję z pokorą oraz cofam powyższe jako niemiłe i niepotrzebnie złośliwe. Przepraszam.
Wojciech Żółtański 14 paź 2014Wracając do poprzedniego tematu, rzeczywiście możliwe, że kwestia separatora jest problematyczna ze względu na prawa zastrzeżone przez Games Workshop. Może +Marcin Roszkowski zna szczegóły? Jak to z tym jest?

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget