Fundomu 4: Odkrywcy Nowych Światów


W INTERNETACH: Na naszej ulycy świeci dziś słońce! - mówi Sofronow. Dlatego też w imieniu kolektywu lokatorskiego chciałbym złożyć wyrazy szczerej wdzięczności lokatorom Fundomu 4. W pierwszym rzędzie nieprawdaż chciałem podziękować panu ...

Praca wre!

Id. zebrał na Kij w dupie (w trzy dni!). W lutym 2014 wraz wystartuje z Kalejdoskopem rpg. Na Pyrkonie 2014 parę premier. Pod koniec 2014 Kociołki RPG (wraz z komiksem). A grę paragrafową napisze i wyśle w późniejszym terminie w ramach Inicjatywy #taka_rekompensata. 
W opinii autotyld wyłoniono Dyżurnego Satyryka Fundomu. Wzrasta spożycie, w ripoście Zuckerberg zaczął testować na króliczkach ostrzeżenia przed żartami.
[link]
Znany i ceniony Inicjator Inicjatyw powrócił z crowddemandingiem. Od momentu podpisania aktu o wzajemnej nieagresji ze swoim sobowtórem (Pakt na Bagnie 1410) mógł nie dostrzec, że to nad czym myśli (bo nie ma FB) to prosumpcja.
[link]
Neoroznegliżacja - ludzie grali w Kryształy Czasu bo Musiał rysował (cycki). 
[link]

Polski Tolkien ruszył w trasę fundomową. W jej trakcie odkrył, że w RP nie ma księgarni z grami, zaś ebooki można kopiować tak samo jak kopiowano dyskietki.
[link]


Pojawiło się własne, nienaukowe pojęcie zwane "postępem fikcji". Dowiedzieliśmy się również że sesje RPG składają "się z początku, scen walk i scen pomiędzy walkami (przeplecione ze sobą) oraz finału."
[link]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget