OSR po polsku czyli Old Skull Rezonans


Kiedy przyjrzeć się miegadungeonom i haftowi z odległych Qrpiów można natknąć się na sporo podobieństw pomiędzy Logrusem Gygaxem, a ekstraordynaryjną Jadwigą z Qrpiów, która była prekursorem haftu ukierunkowanego na labýrinthos.
Percepcja postrzegania miegadungeonu może być mylona z recepcją motelu na Qrpaich, gdzie pani Jadwiga stawiała swe pierwsze wianki i hafty.


W jej pracach znać różnorakie przejawy emablowania fistingiem paramentalnym, który wskazuje
że miegadungeony były podobnie jako haft - wielce prosufrażystyczne (same plusy, zero minusów na paramapie haftu qrpiowskiego).

Proces indeferentej homofobii na haftach jest zrównoważony niczym jak w szaletach (kołka równe są trójkątom) zgodnie z zaleceniami World Toilet Organization.
Wybitny i dobitny OSRażysta, eksplorator zachodniolechickich labýrinthos Bernard Powolny (z pochodzenia Kaszub, de domo Dalli - Dalli ) interpretował kółka jako zera bezwzględne.
W miegadungeonach qrpiowskich spostrzeżemy też tolerancję religijną - krzyże prawosławne są homogeniczne i scalone z tymi naszymi, przaśnymi. Zadziwiające że mieszkańcy Qjaw chętnie sięgali po symbolistykę szczęścia i pomyślności czerpaną z gammadionów, hojnie oferowanych nam przez naszych zachodnich sąsiadów.

I tu dochodzimy do meritum, czyli rezonansu w szkołach haftu labiryntowego z Qjw i Qrpi. Zjawisko zachodzi nie tylko w naszym kraju. Chodzi mianowicie o drgania wymuszone (powstające po nadużyciu C2H5OH) zwane potocznie alkoepilepsją (vide poezja ludowa z ubiegłego millenium: "Trzepała Zośka dywan").
Drgania dłoni wynikające z nadużywania alkoholu powodowały, że hafty qrpiowskie były zawsze randomizowane i nigdy nie było do końca wiadomo jaki labýrinthos powstanie
Z kolei szkoła qjawska miała zaprojektowany efekt końcowy na długo przed zażyciem C2H5OH.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget