Nowe zajęcie w Porcie: Walter

Walter Hohl   • Uważaj ktoś może Cię obić potem Ci coś złamie, na końcu zabije...
  • A kto powiedział że hashish jest gorszy od miodu czy wina ? Cały orient go zażywa!
Charakterystyka: Bardzo słaba budowa ciała. Kiepski refleks - roztrzęsiony i rozkojarzony. Rozumny. Bardzo słaba charyzma, gubi sens tego co mówi, nie dopuszcza nikogo do głosu.
Wysoki, wychudzony starzec w rzeczywistości ma niewiele ponad 30 lat. Na lewym policzku ma szeroką bliznę po cięciu nożem.
Pod wpływem narkotyków ma charyzmatyczne, rozszerzone źrenice. Prawą rękę pokrywa rozległa blizna po oparzeniach, którą skrywa pod rękawami. Ubiera się w przeszywany kaftan na wzorzystej koszuli, obcisłe spodnie i buty wykonane są z cielęcej skóry.
Jest oczytany, umie też pisać. Kończy trivium.
Ma słabą czujność

Cechy osobowości: Hashish poczynił duże spustoszenia w psychice Waltera, stał się na wpół obłąkany (cyklofrenia). Jest na skraju sił umysłowych i posunie się do najbardziej złowrogich i szalonych czynów, aby zdobyć pieniądze. Kłamie jak z nut.

Ekwipunek: garść hashishu, dwa pistolety, proch i kule, kilka groszy. Potrzebne są mu pieniądze, dużo pieniędzy - niebawem nadchodzi świętego Marcina i  musi oddać dług.

Jak go odgrywać: Płynnie przechodzi od jednego tematu do drugiego, mówi co ślina na język przyniesie, gestykuluje byle jak, od niechcenia.  Trzęsie się, chodzi na lekko ugiętych nogach.

Taktyka podczas ew. starcia: Masz w końcu dwa pistolety... więc kto podejmie ryzyko ?Cechy podstawowe:
Fizyczne: 1 
Sprawnościowe 2 roztrzęsiony, rozkojarzony
Intelektualne: 3
Społeczne: 1 gubi sens tego co mówi, blizny

Zdolności Wyćwiczone
Walka Pistolet 1

Zdolności Wrodzone:
Czujność 2 

Zdolności Wyuczone
Czytanie, pisanie Trivium 3

Adriano 'Borejko' Kuc

Bloger. RPG są moim hobby od 1986 roku, podobnie jak gry wideo. Moje teksty pojawiały się w magazynach hobbystycznych: Magia i Miecz, Portal, Kwarta; oraz serwisach internetowych m.in. Esensja, Histmag, Gadżetomania, Polygamia.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget