Numenera taniej 45,17 € 15.05 € !

W związku z premierą Numenery w internetowym sklepie Drive Thru RPG trwa promocja tej gry w formacie PDF. Podręcznik podstawowy nie kosztuje już 45,17 €, a 15,05 €
Podobną obniżkę przygotowano dla drugiego produktu Monte Cook Games -Numenera Player's Guide (15,05 € na 6,01 €).
Wystarczy więc wydać 60 Euro i mieć oba PDFy. 
Warto się zastanowić nad zakupem, bo całkiem możliwe że ceny w późniejszym okresie będą podobne do poprzedniej gry Cooka, czyli Ptolus (od 100-200 $)

Promocja i cieszy i smuci. Skoro autor zgromadził tyle gotówki dzięki Kickstarterowi można by myśleć  że ceny będą niższe...
Niestety nic tego nie zapowiada, podobnie inne produkty nie będą należeć do tanich. A na dzień dzisiejszy zapowiedziano ich sporo. 
Antologia opowiadań (już jest dostępna € 2.25 ), karty (około miesiąc czasu dzieli nas do premiery), 160 stronicowy bestiariusz  (październik) oraz blisko stu stronicowy zbiór przygód  Devil's Spine.
Wsparcie zapowiadają oczywiście inne firmy Fat Goblin Games już sprzedaje zestaw kartonowych pomocy do gry (około 15 €), figurki dostarczy Miniatures Reaper, kości Q-Workshop,  AEG tworzy grę Numenera Thunderstone
Nie wspominając o "duchowym następcy" tworzonym przez inXile Entertainment, czyli Torment: Tides of Numenera.
A to zapewne nie koniec.
PS. A zaraz przeczytacie o tym bez zbędnego sarkania na minusie. Oczywiście w polskim stylu bez podania źródła.

Prześlij komentarz

Chciałbym nieśmiało zauważyć, że minus od jakiegoś czasu ma pod każdą wieścią linijkę "Źródło".

Tak, jednakowoż prelekcja nt. źródeł chyba nie wyczerpała tematu (podczas ostatniego Kolegium Redakcyjnego Minusa) bowiem szybko zmieniono temat na coby zajumać do recenzji.

Wystarczy spojrzeć na stary news sprzed kilku dni, które pojawiają się u niepełnosprawnego blogera Borejki. Troll Borejko (& hejter) publikuje newsa sprzed czterech dni o godz.11.55. Minus publikuje about 12.09. Oczywiście piszę tylko na podstawie przykładu http://gryfabularne.blogspot.com/2013/08/frank-metzner-dla-examinera-z-okazji-30.html.
A te można mnożyć w nieskończoność i możnaby się doszukiwać w tym szaleństwa na miarę Poltercrafta.
Sadzę jednak że Żakowski z Orłosiem porozmawiają na ten temat z Redakcją.
Szkoda, że Urban i Michnik już nie rauszuje z uznaną flotą dziennikaży erpegowych.
Swoją drogą Seji, jaka była średnia z Retoryki i erystyki obecnych redaktorów Minusa na studiach? Bo podobno z Nauki o komunikowaniu wszyscy mieli nadultrakurdecelujące noty. Prawda li czy fałsz?

Czepiasz się borejko. Zwykły przypadek i zbieg okoliczności. Podobnie jak kibic potknął się kilkanaście razy na maczetę, oni parę razy wtym samym czasie dowiedzieli się o njusie z tygodniowym opóźnieniem.
_
PAP

Adrianie, na minusie nie widzę newsa o Metznerze, takoż czuję się skonfundowany, gdyż nie rozumiem, o czym piszesz. A w CV nikomu nie zaglądam.

Seji zajrzyj na fejsa, pewnie o tym PPA pisze.

Nie zajrzę, ponieważ nie używam. Musi mi PPA wyjaśnić jak wioskowemu głupkowi. :)

Oj Seji...
Chodzi tylko o to że jak redaktorzy naczelni działów wieści i aktualności jak mieli zajęcia z źródeł to akurat stali w kolejce do laminowania legitymacji dziennikarskich.
Ja na FB również zaglądam sporadycznie, zazwyczaj jak jakiemuś redaktorowi bypass siadzie albo kubek po kawie innego Tfurcy się pogniecie. Ot
"walka z wiatrakami"...

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget