Konkurs Techlandu: Binding of Isaac


20 sierpnia ukaże się kolejna gra Techlandu z serii Dobra Gra pod tytułem Binding of Isaac. Więcej szczegółów na temat tego shootera roguelike znajdziecie w aktualizacji Techland: Dobra Gra z kolejną nowością - Binding of Isaac. Z tej okazji Techland ufundował dla Was dwie gry, które możecie zdobyć w konkursie.


 „Dobra Gra”
 to seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.
Funkcjonuje także strona serii - www.dobragra.techland.pl , na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo. Więcej informacji też na fanpage https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo
Nowe tytułu z serii „Dobra Gra” są dostępne już dziś w cenie 19,90 zł. 
O firmie Techland
Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portali legeo.pl i games4break.com.

KONKURS 


Aby zdobyć jedną z dwóch gier Techlandu: Binding of Isaac wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie, rozwijając odpowiedź.


Dlaczego lubię Techland?Warunki:

- odpowiedzi należy przysłać do 20 sierpnia 2013 do północy 
- w temacie proszę wpisać "Konkurs Binding of Isaac"
- odpowiedź proszę nadsyłać na email: borejko@gmail.com.

Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy otrzymają po jednym egzemplarzu gry Binding of Isaac.
Najciekawsze z odpowiedzi zostaną opublikowane. 
W razie wątpliwości proszę pytać.

Prześlij komentarz

Lubię Techlanda bo robi coraz to lepsze gry! I polecam wziąć udział w konkursie bo BoI to świetna gra, mam chyba z 50h w niej naklepane a ledwie co ją liznąłem... Gra dla Hardkorów!

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget