Idee Fixe przedpremierowo

Dzięki uprzejmości Macieja 'Zefira' Starzyckiego, możecie zobaczyć jak wyglądają niepublikowane dotychczas nigdzie strony, ilustracje i fragmenty podręcznika do nowej gry fabularnej Idee Fixe.

Idee Fixe nosi podtytuł: Polska 2045, zaś na tylnej okładce przeczytamy

Nowy Wspaniały Świat.
Totalitarna Polska połowy XXI wieku.
Nielegalne technologie.
Drobni kombinatorzy w brudnych zaułkach megamiast.
Wszechobecne oko Systemu.
Paranoja.

Gra fabularna w świecie panoptycznego nadzoru

Z grą będziecie mogli zapoznać się już za cztery dni, w trakcie konwentu Polcon o godzinie 14:00, w bloku RPG3 (Budynek Główny). 
Autorzy przewidują dwie wersje gry w druku: standard i premium, więcej szczegółów znajdziecie na stronie poświęconej grze.
Jeśli jesteście zainteresowani wersją 1.0 Idee Fixe (na licencji Creative Commons; pozbawioną grafik, prostą wersją print friendly) możecie ją pobrać za darmo również ze strony:

Idee Fixe RPG | Polska 2045

Tagi:

Prześlij komentarz

Nowa jak nowa - już w MiM o niej było w 1999 lub 2000. :)

To portable, które opisuje wskazuje na faktyczne zacofanie tekstu, komputer przenośny...z ekranem dotykowym jako dodatek, czyli coś poza standardem. Zboczenie moje zawodowe ;)

Poza tym, nie wiem czy tak wolno mogą korzystać z nazw firm jak DELL, APPLE, SAMSUNG, skoro teks się ukaże to zapewne tak.

Zaraz też rzuciło mi się jedno, dlaczego przedstawiają mechanikę pulp? Znaczy się, że jeśli ktoś zagra w pełną mechanikę to nie ma wielkich szans na przejście kampanii, bo to nie film sensacyjny? Zatem, dla jakich graczy jest przeznaczona pełna mechanika (sado-macho)?

Wspominają o wojnie z obcymi, skoro jednak wszystko funkcjonuje to raczej kiepscy byli Ci obcy, przylecieć na ziemię i przegrać z polakami, no chyba, że ustąpiliśmy miejsca braciom amerykanom, wtedy jednak nie byłoby naszej demokracji jak mniemam.

To tak z czepialstwa, braku porannej kawy. Czy system będzie grywalny, czy klimat ciekawy? Jeśli tak to takie drobne wady i tak nie będą miały znaczenia, chodzi przecież o radochę z gry ;)

"nie wiem czy tak wolno mogą korzystać z nazw firm jak DELL, APPLE, SAMSUNG, "

Stary, ich nawet wymawiać nie można. Wszak parchy na ryju od tego się pojawiają.

"nie wiem czy tak wolno mogą korzystać z nazw firm jak DELL, APPLE, SAMSUNG, "

Najlepiej ich loga zasłonić kawałkami blachy ryflowanej, chyba że gra zawiera "lokowanie produktu" ;)

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget