Burgs & Bailiffs 2 - Choroby & Choroby

Life in the Middle Ages was some
kind of extremely hard-core RPG
that went on for 24 hours a day

Jak zapewnia ekipa Grimdark Crew średniowiecze było straszne. I dlatego powstała gra Burgs & Bailiffs. Wczoraj ukazała się jej druga wersja na licencji Creative Commons.

W potworności średniowiecza nie chodzi o brak WiFi i Caffè Latte, ale o głód, choroby, przemoc, choroby, tyranię, feudalizm, choroby, podatki, choroby, wojny, brak urządzeń sanitarnych, choroby, brak opieki zdrowotnej, choroby oraz choroby. A najgorsze jest to, że w średniowieczu wszędzie rozprzestrzeniają się choroby.
To prawda - fantasy RPG są często pozbawione tego rodzaju problemów. Czasami masz ochotę jednak zagrać w realiach historycznych z łyżką potworności jakie zafundowało nam średniowiecze (i choroby).
Dlatego powinieneś pobrać za darmo 38 stronicowy podręcznik do gry Burgs & Bailiffs [eng.] lub wesprzeć Grimdark Crew i zakupić grę w sklepie Lulu.  Pamiętaj! To że nie żyjemy w średniowieczu, to dziś też mamy sporo chorób i innych chorób.

Ta sama ekipa Grimdark odpowiedzialna jest za klon Warhammera o nazwie: brütal göry fäntasy rölpunk!!! anarky in the reich!!! whfrp one-page simulacra (patrz poniżej). Stworzyli również dodatek do Burgs & Bailiffs pod tytułem: Głód, choroby i prawo (Hunger & Disease & the Law). W dziale download na stronie Lost Pages znajdziecie również inna ich grę: AFG Adventure Fantasy Game.
Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget