Mikromapy RPG

Dzięki angielskojęzycznym społecznościom na G+ znalazłem masę interesujących blogów i stron o których zupełnie nie słyszałem.
Jedną z takich ciekawostek niewątpliwie są mikromapy, które znajdziecie pod hashtagiem #micromapmonday lub na społeczności Micro Maps.
Mapy tego typu tworzone są rożnymi technikami np. ołówkiem 0,3 mm i wyłowiłem je przykładowo z różnorakich pomysłów, patentów czy pomocy jakie oferuje G+.

Znajdziecie tam proste, acz niezwykle przydatne rzeczy do gry, jak np. zasłonka do kart z kartki papieru A3 czy darmowy scenariusz do Zewu Cthulhu 1920 pt. Mysteria Matris Oblitae, Dennisa Detwillera - czterokrotnego zdobywcy Origins i dwukrotnie ENnie oraz ilustratora (dzięki +Radek Drozdalski).

Kilka prac z społeczności Micro Maps
Wszystkie grafiki pochodzą z społeczności Micro Maps.
Tagi:

Prześlij komentarz

Nie ma klymatycznych opisów. Niestety - nie wróżę sukcesu scenarowi.

Mówisz o "Hu! Hu!" przed sesją?

paralaktyczny

Przykro mi, ale te podwójne końcówki czynią scenariusz nieczytelnym. Komisja będzie musiała zatem jak w poprzednim roku, ocenić go uprzednio z nim się nie zapoznawszy.

Oficjalne stanowisko kapituły: nie mamy uprzedzeń do scenariuszy osadzonych w systemie WFRP NON OFFICIAL.

Nieoficjalne stanowisko kapituły: najlepsze scenariusze do RPG to scenopisy, bo kapituła bardzo lubi seriale.

Że zacytuję klasyka "Fuck Off! Ja też jestem Autorem"

O kurde, kiedyś dostałęm od Ciebie paczkę z narysowaną na niej podobną mapą. Scenariusz nie jest więc świeży, skoro mapka ma już ponad rok. Niestety nie masz dużych szans na kłentyna - tam cenią świeże pomysły na wykorzystanie na sesjach kisielu i lubrykantów a nie jakieś stare mapy i sztampowe do bólu Ghoule z P'hant'ałykhu.

To nowy scenariusz napisany na tę edycję. Kisiel może być jako handout. Zanurzona w nim ręką odzwierciedla wody płodowe Ghoula i Niewidzialną Barierę.

Niewidzialną barierę może odzwierciedlać handout w postaci spożytego 5 minut przed sesją litra.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget