Prześlij komentarz

Takie nieco z dupy toto. Zresztą jak większość infografik.
I tak nie cierpię SW. A ze Star Treka to chyba tylko Voyager i Next Generation jakoś dawały radę.

Cały Star Trek jest świetny, nie znasz się. ;) (nie, nie widziałem jeszcze Enterprise, więc mogę zmienić zdanie, spytajcie mnie za rok, na razie kończę DS9 :)).

A ja stawiam na Tolka Banana.
Zabrałbym się za Star Treki.
Jak Seji oglądasz ? Po kolei sezony?

Po kolei, zgodnie z kolejnością produkcji.

TOS > TAS > Filmy 1-6 > TNG > DS9 (filmy 7-10 chronologicznie) > VOY (filmy 7-10 chronologicznie) > ENT > filmowy reboot

Przy czym warto pamiętać, że jest drobny crossover między TNG i DS9 i fajnie jest na chwilę przeskoczyć z jednego serialu na drugi. Podesłać chronologię? :)

Nie, no chronologii nie trzeba. Zabrałbym się za to bo w sumie zawsze chciałem, ale nie miałbym już czasu na oglądanie Alternatyw, Zmienników, Do przerwy 0:1 itp. Wojn domowych.

Sam się nie znasz Sedżaj :) A tak naprawdę to na Voyagera miałem niezła korbę swego czasu - na Canal plus w paśmie niekodowanym to leciało kilkanaście lat temu i nie przepuszczałem ani jednego odcinka, heh.
PS> Podeślij mnie chronologię, może wysupłam nieco czasu żeby móc zweryfikować zdanie na temat ST :) Mój mail: qball(małpa)gazeta(kropeczka)pl

Voager leciał koło dwunastej, trzynastej w niedzielę- to pora kiedy przygotowywałem się zawsze do sesji, także też oglądałem.
A to jest ta chronologia chyba: "TOS > TAS > Filmy 1-6 > TNG > DS9 (filmy 7-10 chronologicznie) > VOY (filmy 7-10 chronologicznie) > ENT > filmowy reboot"

Wysłane. :)

VOY nie oglądałem, był z dubbingiem, miałem dreszcze.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget