Prawnik Poltero Pro Publico Bano I edycja Konkursu Obuchem Miecza:

Wybitny prawnik z Alternatywy 4
Ile punktów regulaminu vortalu, serwisu, portalu (wybierz dowolne) Polter i jakie łamie Szanowny Redaktor gower poniższym komentarzem?


Kto odpowie najcelniej na pytanie otrzyma Latający Spodek wraz z Pucharem Kłentyna*  oraz tytuł Prawnik Poltero Pro Publico Bano
Odpowiedzi proszę podawać mailowo lub w komentarzach.

Kierujemy się podobnie jak grupa społecznościowo- kataniczno vs szablista Rozmowy Pomiędzy Graczami (i Graczkami, oraz ludźmi o nieustalonej dotychczas płci) na G+. Najpierw powstajemy, potem się reklamujemy, a regulamin ustalimy potem. Ale usuwać możemy w każdym momencie.

* w formacie png. rysowany w Gimpie przez cenionego artystę Toporescu.

Prześlij komentarz

Skubany Karczmarza przedrzeźnia. To się kwalifikuje do bana.

Po naradach z Kapitułą informuję co następuję.
Twoja odpowiedź została odrzucona bowiem nie zawierała załącznika.

Wpis narusza następujące punkty regulaminu (w nawiasach niezbędne wyjaśnienia): 1.1, 2.1, 3.1, 3.3 (taki "pustak" to powtórnie użyta grafika - awatar), 3.5 (taki "pustak" do na pewno wiadomość niezgodna z tematem), 4.5 ("hm(m)" jako rodzący się nawyk), 5.1 (Janek Popieluch jako admin/mod nie czuwa), 5.2 (notka pewnie nie jest ukryta), 5.3 (jawne łamanie prawa - Polterowego), 5.5 (łamie zasadę nemo iudex in causa sua).

To tak off the top of my head. Zastosowałem wykładnię rozszerzającą. Latający Spodek wyślij pod mój domowy adres - niech wyląduje na dachu (byłeś tam, wiesz, że jest miejsce). Puchar Kłentyna możesz przepić jeszcze na Wyspach, a Dyplom Prawnika Poltero Pro Publico Bano -zostawić w toalecie pro publico bono, jakby komuś papieru miało zabraknąć. Ale czteropakiem jakiegoś ciężkiego angielskiego ale'a nie pogardziłbym, jak przyjedziesz tu do nas.

- hallucyon

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget