Plany, mapki na bis

Wyważanie otwartych drzwi raczej nie ma sensu, dlatego miast szukać generatorów map i narzędzi do ich preparowania, warto zajrzeć do prostych rozszerzeń stworzonych do projektowania wnętrz.


Wiadomo, za pomocą Planner 5D nie uda się stworzyć bazy kosmicznej czy podziemnych miast rodem z Kapadocji. Czasami jednak wystarczy trochę wyobraźni i zastąpienie tronu zwykłym fotelem.

Niemniej jednak Planner 5d to świetne narzędzie do projektowania pomieszczeń, które zagoszczą na naszych sesjach, szczególnie tych osadzonych w współczesnym świecie i bliskich nam czasach.
Sprawdźcie sami bo obsługa tego rozszerzenia jest naprawdę banalnie prosta, a wyniki zabawy z naszymi planami budynków możecie zobaczyć również w 3D.
Co więcej, plany można tworzyć wspólnie.

Planner 5d to aplikacja umożliwiająca rysowanie projektów pomieszczeń i ułatwiająca wirtualny wystrój wnętrz. Wszystko to w…Przyjemna obsługa i przejrzysty interfejs to główne zalety aplikacji. Pamiętaj, że nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, aby rozpocząć przygodę z naszym programem!
Planner 5d umożliwia współpracę nad projektem w grupie kilku użytkowników. Podziel się efektami swojej pracy z przyjaciółmi! Możesz umeblować swój projekt korzystając z obszernego katalogu obiektów, udekorować według własnej wizji artystycznej, wyeksportować zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, itp.
Zobacz sam i przekonaj się, w jak przyjemny i prosty sposób odmienisz swoje mieszkanie lub rozplanujesz przestrzeń swoich marzeń! 
Planner 5D znajdziecie jako darmowe rozszerzenie w Chrome Web Store.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget