Utopia, serial


Grupa niepowiązanych ze sobą osób, czyli Ian, Becky, Grant i Wilson wchodzi w posiadanie komiksu The Utopia Experiments. Oryginał posiadający tajemniczą moc, pragnie zdobyć organizacja The Network. Z pomocą bohaterom, znajdującym się w śmiertelnym niebezpieczeństwie przychodzi Jessica Hudy.

Tyle w skrócie o nowym sześcioodcinkowym serialu wytwórni Kudos wyprodukowanym dla Chanell 4 (znajdziecie go w tym miejscu).
Serial reklamowany jest na ulicach Londynu niezbyt ofensywnie, jednak sam broni się na tyle że pochlebne wieści o nim docierają do Polski (a przypomnę wyemitowano dopiero cztery odcinki).

Swoją przygodę z serialami zakończyłem na etapie Lost i pierwszych serii Dexterów (prychając już na Grę o Tron) na rzecz filmów polecanych przez Opium.org. Autorytetem w dziedzinie tasiemców nie jestem żadnym, jednak coś na rzeczy jest skoro serial na tyle mnie zaciekawił że czekam na kolejne odcinki.
Obejrzyjcie więc choć jeden odcinek, bo niebawem pewno pojawiać się będą wątki o grze fabularnej Utopia, scenariuszach i innych adaptacjach.
PS. W pierwszym odcinku występuje wątek polski, bohaterowie piją Śliwowicę. Działa na nich należycie.Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget