Paneltechno

Sławetny Ciiiiiiszaaaaaaa! Panel Teraz ja mówię ! doczekał się opracowań naukowych. Zgodnie z moimi przewidywaniami trafi niebawem na loveparadki, pojawił się bowiem teaser płyty Paneltechno.
Cóż pozostaje poczekać do piątku na listę Niedźwiedzia i głosować!
Oddajcie się kanonadzie dźwięków, bowiem wy mi nie przerywaliście, kiedy ja wam przerywałem.

PANELTECHNO Teaser

Prześlij komentarz

Chyba się robi mocna przeginka nie sądzisz? Fajnie tam napierdalać się z serwisów, użytkowników, ich poglądów, wskazywać satyrą błędy i wypaczenia, idiotyzmy i kretynizmy postaw czy pozerstwo. Regulaminizmy, prasoizmy, legitymizmy. Owszem jak ktoś do RPG zaczyna mieszać dżendery i feminizmy (a sam palcem nie kiwnął, żeby napisać grę w takim tonie), to może rzeczywiście zasługuje na takie disy, ale zastanawiam się co będzie następne? Filmiki z prelek, montaże, kolaże. Musk rozjebany panie! Może warto by rzec: nie idźcie tą drogą?

Chyba nie Neuro. Bo to nie DJe i naukowcy zaczęli zabawę. Tylko Szykanowani.

Przychodzi baba do warzywniaka po marchew. A tam druga baba. I zaczynają rozmawiać. Że te ceny wysokie przez kryzys. I tak rozmawiają o kryzysie, rozmawiają. Przychodzą kolejne baby i rozmawiają o kryzysie. Na następny dzień sytuacja się powtarza. I w kolejny. Mija już parę miesięcy, a baby przychodzą do warzywniaka i dyskutują godzinami o kryzysie. Marchwi już nawet nie kupują. To i sprzedawczyni tam gdzie marchew stała, broszurki o kryzysie, co to z Internetów ściągnęła wystawia. Baby to kupują, temat kryzysu jeszcze im się nie przejadł.

Ale baby w życiu nie słyszały o Krugmanie. Nie wiedzą co to FED. Nie znają historii regulacji sektora bankowego w USA w ostatnich dwóch dekadach. Nie bardzo rozumieją, czym były te całe "sabprajm mortadżes". Nie mają najmniejszego pojęcia o roli pożyczek hipotecznych dla biznesu w 2006-8 dla całego zjawiska. Nie potrafią powiedzieć co się kryje za literkami M, F i W, a transza wydaje im się być gatunkiem ryby. O monetaryzmie mówią w kontekście kolekcjonowania zabytkowych monet.

Nie szkodzi. Baby wymieniają opinie. Opiniami dowodzą słuszności swojej perspektywy. Sprzedawczyni nawet te opinie im zebrała i podsumowała, próbując przebrać je za fakty. Baby to podłapały i udają, iż są to fakty. Bo baby chcą wymieniać opinie. Baby nie interesują się faktami. Baby nie chcą znać faktów, fakty mogą stać w sprzeczności z ich opiniami. Fakty mogą obnażyć ich dyletanctwo. Fakty mogą zakończyć rozmowę.

Sytuacja jest absurdalna. Rozmowa jest absurdalna. Osoby biorące w niej udział są absurdalne. Absurdalne jest to, iż osoby te widzą siebie jako poważnych ludzi. Dlatego też podążanie tą drogą to nie przeginanie. To reakcja obronna. Już nawet nie satyryczne obnażanie tego absurdu jest na miejscu, lecz zwykłe jego wyśmianie.

Dzięki paralaktyczny za naświetlenie sytuacji, trochę przypimpuję G+RY FABULARNE. https://plus.google.com/u/0/b/103528045336965685327/communities
Przypominacie sobie sytuację by tak niewielu zrobiło tyle fermentu o nic?

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget