Konkurs Techlandu: Dobra Gra


Kolejny z konkursów sponsorowanych przez Techland, powiązany jest z ich najnowszą serią Dobra Gra.

Aby zdobyć jedną z dwóch gier Techlandu: Sanctum lub To the Moon wystarczy napisać na e-mail: borejko [ta małpa] gmail.com z pomysłem na grę jaką mógłby stworzyć Techland.

Warunki:
- odpowiedź powinna się zawrzeć w tysiącu znaków, czyli chodzi o krótki konspekt, pomysł gry.
- w pomyśle musi występować nazwa jednej z dwóch gier, które ukaże się w serii Dobra Gra (czyli albo Sanctum, albo To the Moon).
- odpowiedzi należy przysłać do 19 lutego do północy

Wśród odpowiadających wylosujemy dwie odpowiedzi.
Zwycięzca otrzyma jedną grę Sanctum lub To the Moon.
W razie wątpliwości proszę pytać.
„Dobra Gra” to nowa seria wydawnicza Techlandu, która będzie łączyć w sobie nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z ciekawymi dodatkami. Wydania będą pojawiać się także jako zestawy kultowych serii. Nowe gry będą ukazywać się cyklicznie, średnio co dwa miesiące.
Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portali legeo.pl i games4break.com.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget