"Dobra gra", nowe pozycje od Techlandu i konkurs


20 lutego na półkach w całej Polsce pod szyldem serii „Dobra Gra” pojawią się kultowe produkcje. Tuż obok To the Moon, Sanctum, Xotic i Depth Hunter: Wielki Błękit, będą to także:
Xpand Rally Xtreme Pack (zawiera: Xpand Rally, Xpand Rally Xtreme); Call of Juarez: Wild West Pack (zawiera: Call of Juarez, Call of Juarez Więzy Krwi, MapPack); Flatout 2 Pack (zawiera: Flatout 1, Flatout 2); Call of Juarez: Shotgun Edition (zawiera grę oraz dodatkowo: soundtrack, fankit, zestaw DLC z bronią). Gry będą dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie 19,90 zł.


By zdobyć jedną z tych gier wystarczy zajrzeć na 
Konkurs trwa jeszcze tydzień.

„Dobra Gra” to nowa seria wydawnicza Techlandu, która będzie łączyć w sobie nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z ciekawymi dodatkami. Wydania będą pojawiać się także jako zestawy kultowych serii. Nowe gry będą ukazywać się cyklicznie, średnio co dwa miesiące.


Osiem pierwszych tytułów z serii „Dobra Gra” ukaże się na rynku już 20 lutego. 


O firmie Techland
Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portali legeo.pl i games4break.com.


Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget