Założyciel TSR o Gygax Magazine

Michael Tresca (Examiner) przeprowadził wywiad z Jaysonem Elliotem, założycielem nowego wydawnictwa TSR i pisma Gygax Magazine.


Wywiad dosyć zachowawczy, gdyż Tresca został zaproszony  do współtworzenia tego czasopisma, ale dowiedzieć się można z niego naprawdę wielu ciekawych rzeczy.

Elliot stwierdza w nim że przedwczesne informacje niepożądanie wyciekły z TSR, planują skorzystać z Kickstartera w przyszłym roku, porozumieli się z WotC oraz informuje o włączeniu zamykanego właśnie Kobold Quarterly do jego pisma.

Przypomnę, że wokół Gygax Magazine i TSR pojawiło się sporo flejmów, półprawd i spekulacji nim samo wydawnictwo zaczęło działać, a czasopismo się ukazywać. Sporo należałoby na ten temat naczytać się, a i napisać. W skrócie chodziło o nazewnictwo (TSR=Tactical Studies Rules), konflikt dzieci z pierwszego małżeństwa z wdową po Gygaxie.
Ot, erpegowa Moda na sukces, jeśli ktoś ma ochotę zgłębiać tajniki tego serialu wystarczy zajrzeć do wątku na forum EN World (liczy sobie raptem 19 stron) Jayson Elliot.

Pismo powinno ukazać się jeszcze w tym miesiącu.
Obszerny wywiad znajdziecie na stronie Examinera: Interview with Jayson Elliot, founder of the new TSR 
Źródło: Examiner
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget