Wywiad z Jackiem Norrisem z Green Ronin Publishing

Serwis Przystań Szarego Strażnika  poświęcony komputerowej grze fabularnej Dragon Age przeprowadził wywiad z Jackiem Norrisem. Jack Norris to świeżo powołany line developer Dragon Age RPG w Green Ronin Publishing. Wcześniej pracował między innymi nad dodatkami do takich gier jak: Cortex System 1, Mutants & Masterminds 3, Exalted 2,  Scion, Wampire: The Masquarade.

Poniżej przeczytacie odpowiedź na jedno z pytań zadanych przez Ilidan, całość wywiadu znajdziecie na  Przystani Szarego Strażnika.

Słyszałem, że pierwsze informacje na temat Głębokich Ścieżek pojawią się na Gen Con Indy. Czy to prawda?
Taką mamy nadzieję. Nie mogę powiedzieć z całą pewnością, ale będziemy próbowali tak zrobić. Powtarzam, wszystko co robimy musi zostać zatwierdzone przez BioWare, a oni będą bardzo zajęci promowaniem DA3 oraz innych gier podczas konferencji. Mam nadzieję, że nie opóźni to nas zbytnio, ale pracowałem nad przygodami dla Marvela, Smallville i DC więc mogę powiedzieć, czasem te sprawy się ciągną (a czasem przelatują, ciężko to przewidzieć).
Jestem przekonany, że w tym roku zobaczymy więcej zawartości związanej z AGE niż widzieliśmy od pewnego czasu. Nie mogę tylko powiedzieć z całą pewnością, kiedy to wszystko zostanie wydane, tym bardziej, że dopiero zacząłem. Najbliższe tygodnie poświęcę temu aby solidniej zapoznać się z grafikiem.
Wywiad dostępny jest również w wersji angielskojęzycznej.
Źródło: Dragon Age Oracle

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget