Nowomowa fundomowa

Z Obuchem miecza jest niebywale prosto. Nie trzeba nic pisać. Teksty piszą się same. Twórczość młodych niestety, w wielu wypadkach nie ma nic wspólnego z autentycznym życiem naszej młodzieży w mieście i na wsi, z jej pracą i zainteresowaniami, jej kłopotami i marzeniami. Jakby powiedział to klasyk.


Immersja ON

Scena 16 (w pokoju prezesa)
[Stuwała podchodzi do szafy i zaczyna mówić]
Stuwała: Ja chciałem powiedzieć, że nas prezes wszystkie rozliczenia... bardzo dobrze prowadzi. Jak tylko coś yyyyy... że też yyyy... na przykład jest komu winien, to zaraz odda... W ogóle to ni nigdy nic nie jest winien, bo jest w tych sprawach dbający. Klub prowadzi dobrze...

Historyczny cytat.

 I co z tego, zapytają dziesiątki czytelników? Jaki miało to wpływ na to, co interesuje nas jednakże nieco bardziej, niż twoje życie prywatne, a więc na działalność działów rpgowych w ostatnim kwartale? Na szczęście żaden! Udało się odbudować w dziale RPGO solidny zespół, który regularnie podrzuca teksty i pracuje nad nimi. Często zanim zdążę zauważyć, że na forum redakcyjnym wisi nowy artykuł, ten jest już przejęty przez któregoś z redaktorów (szczególnie podziękowania dla Scobina!) i poprawiony. To bardzo odciąża szefa działu i praca z taką ekipą to prawdziwa przyjemność :)
Statystyki (lepsze od prezydenckich sondaży, choć nie bardzo, bo niektóre artykuły są dziesięć razy dłuższe od innych i być może czegoś nie zauważyłem)
Od czasu ostatniego podsumowania działy RPG poltera opublikowały (w nawiasie zmiana wobec poprzedniego okresu rozliczeniowego):

Świeżynki w kontrnatarciu 

Bardzo sobie cenię przynależność do tej grupy. Panuje tam kultura dyskusji, wszystkie flejmy są ucinane przez same dyskutantki, a nieporozumienia i kłótnie - bardzo szybko wyjaśniane w przyjaznej atmosferze. Większość wątków jest ciekawa, pouczająca, pełna wartościowych linków. Często przywoływane są artykuły naukowe, komentowane zwykle przez tę, która z daną dziedziną nauki ma najwięcej wspólnego. Przykładowo: z narzekań na brak interesujących pomysłów na enpecki wyrósł wątek o roli kobiet w różnych epokach historycznych, pełen źródeł historycznych i współczesnych analiz (np. jak powinna być zbudowana zbroja dla kobiety, jakich umiejętności wymaga praca w kuźni).

Legenda RPG PL 

To, co wyróżnia nasz serwis, to właśnie nastawienie na użytkownika - ponieważ Poltergeist jest tworzony przez fanów i dla fanów. Ale zawsze na najwyższym możliwym poziomie.

Na bogato 

Miejsce na kulturalną dyskusję o RPG w każdej odmianie i dla każdego. Zapraszamy do dyskutowania i przyjmowania do grupy chętnych.

Immersja OFF

Prasa powinna zajmować pozycję awangardy w procesie demokratyzacji.(...) Mogę powiedzieć tylko jedno: na kontrrewolucyjną działalność pod taką czy inną formą i postacią, na opluwanie partii, na opluwanie socjalizmu my nie pozwolimy! Albo „Po prostu” będzie mieściło się w linii partii i będzie prowadziło tę politykę, jaką partia prowadzi, albo „Po prostu” nie będzie w ogóle wychodzić. Nie ma innej rady towarzysze! Myśmy dawno już mówili, że pomylili się ci wszyscy, którzy powiadali, że październik to etap – etap do odrodzenia stosunków burżuazyjnych, kapitalistycznych! Nie! nie będzie etapu, towarzysze!
Władysław Gomułka 

Prześlij komentarz

No mi sie tu przypomniał generator przemówień socjalistycznych, z darcia kotów na poltku już można loswać całe przemowy.

Tu nie ma sobie co przypominać. Te przemówienia są wiecznie żywe!

Każdy prowokator, czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy polterowej, niech będzie pewny, że mu ta władza tę rękę odrąbie! W interesie userów, w interesie chłopstwa erpegującego i wykształciuchów, w interesie naszego grona, które zarabia na reklamach.

I rozbija się traktorami pod monopolowym za pieniądze z reklam.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget