"...era Kryształów Czasu dobiegła końca..."


"...era Kryształów Czasu dobiegła końca..." to słowa od administratora portalu Kryształy Czasu, które otrzymałem dosłownie przed chwilą, w prywatnej wiadomości rozesłanej do użytkowników.
Keth napisał również, że  legendarny system "definitywnie zniknął z listy naszych portalowych priorytetów".

Miast tego użytkownicy zamierzają się skupić w roku 2013 na sesjach play by forum i aktywniejszej promocji systemu Iron Kingdoms (steampunkowa gra Private Press z 2004 roku).
Na końcu jest nieco optymistyczniej:
Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, najpewniej skonsolidujemy materiały dotyczące Kryształów Czasu w jednym miejscu w formie archiwum, by nasi potomni nie stracili dostępu do zbioru zasad i artykułów, ale epoka dominacji tematu KC na portalu właśnie się skończyła.
Cóż pozostaje podziękować ekipie krysztalyczasu.pl za wszystkie lata i być dobrej nadziei,  że Graam wskrzesi tę grę w lepszych czasach.

Osobiście wiem o trzech projektach, które tchną może nieco życia w grę. W dwa zaangażowany jest sam Artur Szyndler i jego syn, kolejnym zajmuje się znany z łam portalu krysztalyczasu.pl: czegoj.
Niestety o żadnym z tych projektów nie powinienem wspominać, może poza powstającą książką osadzoną w realiach Orchii.
Na którą chyba czeka tylko sam Autor, gdyż fragment przypomina fanfiki, te w najgorszym tego słowa znaczeniu.
Ilustracja: Jarosław Musiał

Prześlij komentarz

Szkoda. Ale i tak trudno uwierzyć, że wytrzymali tak długo.

Tak, ja podziwiam Ketha, czegoja że robili tyle dla martwej gry. Do tego przy zerowym wsparciu ASZa i jego wielu obietnicach.
Problem w sumie już był wałkowany od dłuższego czasu - chodziło o uwolnienie zasad i świata.

Odsyłam również w to miejsce https://plus.google.com/u/0/b/103528045336965685327/communities/112549939471395885840 Znaleźć tam m.in. można celny, obszerny komentarz Łukasza, dotyczący KC.

Link mi coś nie działa.

https://plus.google.com/u/0/b/103528045336965685327/communities/112549939471395885840 A to nie wiem czemu. Czekam już od dłuższego czasu aż Google udostęþni nazwy dla stron na G+ i tych społeczności (bo tam kieruje link) ale robi to jakoś wybiórco. Np. Grzesiek Marczak z AntyWebu już ma.

dalej źle, może napisz po prostu jaka jest nazwa kommuny to znajdziemy ręcznie?

Eh no trudno mi wpisac nazwe bo komun gier fabularnych jest kopa i jeszcze tuzin. Chodzi mi o pierwszą tj. zalozona przeze mnie.

Eh no trudno mi wpisac nazwe bo komun gier fabularnych jest kopa i jeszcze tuzin. Chodzi mi o pierwszą tj. zalozona przeze mnie.

To jest id community: 112549939471395885840. Można na swoim koncie wejść w jakiekolwiek i ewentualnie podmienić. Nie wiem czemu, ale u mnie adres był innej postaci.

Rozmiar czcionki cytowanego tekstu jest chyba ździebko za mały jak dla mnie. Chyba, że takie było założenie :)

Dzięki za uwagę, nie będę już stosował tak małej.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget