Cyberpunk 2077 wywiad z kierownikiem projektu

Nie wszyscy zainteresowani Cyberpunkiem 2077 dotarli pewnie do wywiadu z Mateuszem Kanikiem (Cyberpunk 2077 project lead), zamieszczonym w dniu premiery trailera w serwisie Games Trailers. Wywiad o tyle ciekawy, że dowiadujemy się z niego znacznie więcej o świecie A.D. 2077, niż z samego trailera.

Obecnie Mike Pondsmith (autor gry fabularnej CP2020) pracuje z zespołem CD Projekt RED nad historią świata i  jego losów na przestrzeni 57 lat.
W tym czasie będziemy mieć do czynienia z czwartą wojną korporacyjną, która zakończyła się detonacją Arasaka Tower, czyli budynku jednej z najpotężniejszych korporacji ze świata gry.
Zniszczona została w ten sposób cała dzielnica korporacyjna, jest jednak sporo budynków odbudowanych, dzięki czemu można trafić do takich miejsc jak Afterlife  - knajpy w byłej kostnicy czy baru weteranów Forlon Hope. 
Obok Arasaki, Mateusz Kanik wymienia jeszcze: Dynalar czy KiroshI.

Jedna z odpowiedzi dotyczy Braindance, nowej formy "filmów", które można odtwarzać bezpośrednio w naszym mózgu. Stwierdza, że skala popularności Braindance i rozwój przemysłu z nim związanego, jest tak duży w 2077, że można to określić jako Braindance Hollywood. 

Cały wywiad przeczytać można na stronie Game Trailers lub przetłumaczony przez ludzi związanych z Gamexe, na ich stronie.
Jeszcze więcej informacji na temat świata gry CP 2077 znaleźć można na oficjalnym forum gry (tym razem po polsku).
Na zakończenie 6 GIFów z trailera znalezionych w serwisie Kotaku (powyższy pochodzi również stamtąd).

Jeśli trailer Was już znudził i chcecie zobaczyć coś ciekawego sprzed kilkunastu lat, oto program emitowany w TVP, dotyczący oczywiście CP2020.

Żródło:  Game Trailers &  Kotaku
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget