To jest sztuka, a to nie...

Co do RPGamera od samego jego początku miałem ambiwalentne odczucia. Zgoła odmienie jest z Jawnymi Snami, blogiem ktory czytuje regularnie i uważam za jedno z najciekawszych miejsc w polskiej sieci poświęconych grom.
Grubo ponad tydzień czasu pojawił się na RPGamerze podcast z udziałem Piotra Sterczewskiego, właśnie z Jawnych Snów. Jeśli ktoś ma godzinę czasu wolnego winien przesłuchać właśnie ten podcast że względu na wspomnianego gościa. Głównie dla  wypowiedzi Piotra Sterczewskiego. Każdy kto przesłucha podcast zwróci zapewne uwagę na dysonans jaki pojawia się pomiędzy rozmówcami. Autor Jawnych Snów mówi o sztuce w kontekście np. gier niskobudzetowych czy nowel, które przywedrowaly ze Wschodu, zaś Prowadzący ("Pan i Władca RPGamera") o grach AAA i sztuce np. w odniesieniu do architektury w grze Asassin Creed... Cóż, tym którzy śledzą mojego Twittera lub G+ Jawnych Snów przedstawiać nie muszę.
Pozostałym: jawnesny.pl
Podcast "Czy gry są sztuką?" http://rpgamer.pl/wp-content/uploads/an/Sezon2/AN_S2_14.mp3

Prześlij komentarz

Polecam z takich miejsc jeszcze nieodżałowaną lovette z ALtergrania http://altergranie.wordpress.com/ i Techsty http://techsty.art.pl/aktualnosci.html jeśli nie znasz oczywiście.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget