Zmiany w polityce ENnie Awards

Do Gen Conu i rozdania nagród ENnie Awards pozostało dwa miesiące, tymczasem pojawiły się zmiany w rejestrowaniu nagród. Dotyczą ENnie Awards 2013.
Dotychczas aby zgłosić produkt do ENnie Awards należało wpłacić 5$ za zgłoszony produkt elektroniczny lub nadesłać sześć sztuk fizycznych podręcznika.
Obecnie większość gier pojawia się w dwóch formatach np. elektronicznym (PDF, .mobi etc.) i jako tradycyjny drukowany podręcznik.
Począwszy od ENnie Awards 2013 wydawcy będą mogli zdecydować się na złożenie fizycznego produktu lub elektronicznego (ale nie obu). Wzrośnie również cena zgłoszeń elektronicznych wersji różnorakich produktów do 7 $ (za dwa i więcej będzie to kwota 15$).Przypomnę.
Nazwa prestiżowej nagrody ENnie Awards pochodzi od nazwy strony internetowej EN World, która to zainicjowała te nagrody w 2001 roku. Początkowo ENnie Awards koncentrowały się na produktach d20 i ich wydawcach. W tym czasie też były wyłącznie internetowym wydarzeniem. Od 2002 r.  rozszerzono ich zakres na wszystkie formy RPG, dodatki i akcesoria z nimi powiązane, a same nagrody są rozdawane na żywo w trakcie konwentu Gen Con.


Źródło: EN World

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget