Warhammer: Defenders of the Forest

Pojawił się nowy, nieoficjalny dodatek do Warhammer Fantasy Role Playing pt. Defenders of the Forest. 
Korzenie Elf Project sięgają 2008 roku kiedy to zamknięto Black Industries, a prace przeniesiono na forum Strike to Stun. Koniec, końców projekt przeistoczył się w wersję alpha, a ten który można pobrać obecnie jest oznakowany jako beta.
Autorami Defenders of the Forest są: Steven Lewis i Jude Hornborg, zaś za dodatkowe materiały odpowiadają: Nathan Dowdell, Robin Low, Dawn Lewis i jackdays.

Podręcznik  to istna skarbnica wiedzy dla postaci chcących odgrywać leśne elfy, a przedewszystkim MG, którzy lubią prowadzić przygody w leśnych ostępach. Utrzymany jest w typowej dla drugiej edycji estetyce.
W pierwszym rozdziale znajdziemy dodatkowe zasady, nowe Talenty i Przekleństwa, czy informacje dotyczące odgrywanie postaci Leśnych Elfów itp.
Drugi z rozdziałów poświęcony jest młodzieńczemu wiekowi elfów, który trwa kilkadziesiąt lat (do 60-70).
Trzeci rozdział poświęcono magii leśnych elfów, zaś czwarty omawia broń i ekwipunek.
Piąty to nowe profesje elfów (patrz ilustracja po prawej stronie).

Szósty z rozdziałów to coś co tygrysy lubią najbardziej - sam fluff, czyli informacje dotyczące Athel Loren. W końcu w przystępny sposób wyjaśniono jak postacie gubią się w magicznym lesie elfów znajdującym się w Bretonii (hah).

Po rozdziale Lost Kindred of the Wythel Tree, znajdziemy opisy istot zamieszkujących leśną puszczę, kolejny omawia faunę i florę lasu, po nim zaś jest jeszcze appendix, w którym znaleźć można porady dla postaci odgrywające elfów

Całość to rewelacyjna pozycja, którą po prostu trzeba ściągnąć. Podręcznik ma olbrzymią wadę - jest zdecydowanie za krótki...

104 stronicowy PDF można pobrać ze strony Liber Fanatica

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget