Warhammer 40 000: wywiad z Sarah Cawkwell i Czas Horusa z Fabryki Słów

Sarah Cawkwell to angielska autorka, która pisze dla Black Library powieści i opowiadania osadzone w realiach Warhammera.
Na blogu Civilian Reader ukazał się obszerny wywiad z autorką między innymi: The Gildar Rift i najnowszej książki osadzonej w realiach Warhammer Fantasy Valkia the Bloody.

Tymczasem u nas w kraju, za kilka dni nakładem Fabryki Słów ukaże się Czas Horusa, pierwsza książka z cyklu Herezja Horusa. Na dniach przeczytacie tutaj przedpremierową recenzję tej książki.

Dan Abnett jest mistrzem wojny! - SFX 

XXXI tysiąclecie. Ludzkość pod przewodnictwem nieśmiertelnego Imperatora sięga po władzę w galaktyce. Legiony budzących grozę, niezwyciężonych Adeptus Astartes ruszają by wypełnić wolę władcy i swoje przeznaczenie. Jest pośród nich Horus, stworzony na wzór i ulubiony syn Imperatora. Pogromca tysiąca światów, uwielbiany dowódca i genialny strateg zostaje wywyższony do rangi Mistrza Wojny. To jego czas, gwiazda Horusa wschodzi, a jego przeznaczeniem staje się Wielka Krucjata. Tak chce Imperator, ale przyczyn nikomu nie zdradza... - Nawet mnie… wyszeptał Horus. Loken wyczuł wówczas w nim wielki żal, zranioną dumę, że nawet on nie był godzien dopuszczenia do tajemnicy. Oto pierwszy rozdział opowieści o straszliwej Herezji Horusa, galaktycznej wojnie domowej, która wstrząsnęła ludzkością i na zawsze odmieniła jej losy.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget