TKMF Trako organizuje również DDGF 2012


Napisał do mnie sekretarz Turkowskiego Klubu Miłośników Fantastyki "Trako" z miasta Turek i poinformował mnie że spontanicznie organizują imprezę z okazji DDGF 2012.
Prawda że cieszy? zwłaszcza że Turkowski Klub Miłośników Fantastyki "Trako" powstał niedawno i dopiero się organizują.
No cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć im powodzenia w tej i kolejnych imprezach. A przede wszystkim podziękować za propagowanie gier i samego DDGF. Na jakiekolwiek wsparcie materiałami jest już nieco za późno, a szkoda.
I jak tu nie być zaskoczonym (na -10%)?


Święto Gier Fabularnych to impreza organizowana w ramach ogólnoświatowego Darmowego Dnia Gier Fabularnych. Wydarzenie to w dniu 16 czerwca nie będzie bynajmniej gościć jakiś loch pełen smoków, ale najzwyklej w świecie nowo otwartego turkowskiego muzeum. Impreza potrwa łącznie cztery godziny (od 10.00 do 14.00), a będą w niej mogli wziąć udział nie tylko zepsuci do szpiku kości lubieżnością serialu „Gra o Tron” członkowie Turkowskiego Klubu Miłośników Fantastyki "Trako", ale wszyscy zainteresowani taką formą rozrywki.
Czego można spodziewać się po weekendowym wydarzeniu? – Członkowie naszego klubu będą zwarci i gotowi do wprowadzenia oraz poprowadzenia kilku barwnych systemów role playing game. Około godz. 11:00 przeprowadzona zostanie wspólna prelekcja na temat RPG. Planowane są również trzy konkursy dla uczestników: na najciekawszą postać, na najbardziej klimatyczny opis, na najciekawszy konspekt fabuły scenariusza – wylicza i zachęca Przemysław Jandy, inicjator wydarzenia.
Obchodzony na całym świecie Darmowy Dzień Gier Fabularnych celebrowany będzie w Turku po raz pierwszy w historii, dzięki zaangażowaniu członków TKMF Trako. Stowarzyszenie to stawia sobie za cel integrowanie młodzieży, która interesuje się szeroko pojętą fantastyką. Jak wskazują organizatorzy, sobotnia impreza będzie okazją do doskonałej zabawy i ukazania piękna gier fabularnych.

Tagi:

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget