Premiery TechlanduW dniu dzisiejszym mają miejsce premiery dwóch gier wiodącego polskiego developera, firmy Techland. 
Obydwie gry będą prezentami ufundowanymi dla Was przez Techland z okazji Dnia Darmowych Gier Fabularnych.

MAD RIDERS NA PC

Techland informuje, że już dziś na rynku pojawi się pełna adrenaliny i karkołomnych wyścigów gra Mad Riders w wersji na PC. Wydana została w polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł. Już dziś gracze preferujący komputery PC będą mogli zaszaleć quadami na 45 trasach w tropikalnej scenerii gry Mad Riders, którą przygotowało studio Techland Warszawa. Mad Riders to zawrotna prędkość, trasy przypominające konstrukcją kolejki górskie i wymyślne triki. Kluczem do zwycięstwa jest przemyślana strategia wyścigu i korzystanie w odpowiednich momentach z boosta oraz poukrywanych skrótów. Gracze otrzymają też możliwość zmiany wyglądu pojazdu oraz kierującej nim postaci, aby jeszcze lepiej wczuć się w energetyzujący klimat gry.


Poza trybem dla pojedynczego gracza, przygotowany został także multiplayer. W rozgrywkach wieloosobowych będzie mogło wziąć udział maksymalnie 12 osób na jednej trasie, co będzie idealną okazją do kaskaderskich skoków, sztuczek w powietrzu i wyścigów na złamanie karku. Nie zabraknie też możliwości konfigurowania wyglądu pojazdu oraz tablic wyników, pozwalających na porównywanie osiągnięć.
„Mad Riders to okazja, aby poczuć w żyłach buzująca adrenalinę podczas karkołomnych wyścigów na szaleńczych trasach. Gracze otrzymują wysoką jakość w bardzo rozsądnej cenie. Cieszymy się, że już dziś grę mogą sprawdzić także gracze PC-towi.” – komentuje Krzysztof Kamler, Brand Manager firmy Techland.
Patronat medialny nad grą objęły: portale Onet, Extremalna Polska i Motogen oraz Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców – ATV Polska.


Mad Riders – gra dostępna od dnia dzisiejszego, w polskiej wersji językowej, 
 w cenie 39,90 zł na platformę PC.
JAGGED ALLIANCE: BACK IN ACTIONFirma Techland poinformowała, że już dziś we wszystkich sklepach w Polsce pojawia się  najnowsza odsłona kultowej serii Jagged Alliance: Back in Action w wersji, która tylko w Polsce, jest wzbogacona o wszystkie dostępne DLC. Gra jest wydana na platformę PC w cenie 79,90 zł.

Jagged Alliance: Back in Action to remake kultowej strategii taktycznej, a także połączenie RPG i ekonomii. Walki odbywają się w fikcyjnym państwie Arculo z wykorzystaniem innowacyjnego systemu aktywnej pauzy „Plan & Go”, który łączy dynamiczne walki z elementami gier turowych. To zestawienie sprawia, ze rozgrywka jest bardziej intensywna i angażująca, ale wciąż jest tak samo wymagająca i wciągająca jak w poprzednich odsłonach serii. Od taktycznego zmysłu zależy, w jaki sposób gracze poradzą sobie z czyhającymi na nich zagrożeniami.
"Back in Action jest jedną z najlepszych gier taktycznych ostatnich lat, która godnie kontynuuje kultową markę Jagged Alliance. Nie spodziewajcie się jednak, że wszystko będzie takie samo, jak dawniej - nowe Arulco jest inne, lepsze i wciąga jak odkurzacz. Innowacyjny system walki sprawia ponadto, że bitwy przybierają zupełnie nową, bardziej realistyczną formę. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów ambitnych produkcji." – komentuje Krystian Machnik, Redaktor Naczelny Jagged Alliance Center PL, oficjalnej polskiej strony gry.
Gracze mają okazję tworzyć własne oddziały składające się z niepowtarzalnych najemników.  W tym samym momencie mogą też kontrolować wiele oddziałów za pomocą mapy strategicznej i zdobywać zasoby potrzebne do dalszej działalności poprzez zajmowanie kopalń i obozowisk.
Gra została zlokalizowana kinowo przy współpracy z polskimi fanami i sceną Jagged Alliance (http://jagged-alliance.pl/ ), w szczególności z Iron Squad oraz osobami stojącymi za Jagged Alliance Center PL. Jagged Alliance: Back in Action posiada sugerowaną cenę detaliczną 79,90 zł. Wersja pudełkowa gry jest rozszerzona o trzy kody DLC o łącznej wartości 20 zł.

Jagged Alliance: Back in Action jest od dziś dostępne na rynku
 na platformę PC, w cenie 79,90 zł.

***
O firmie Techland
Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portali legeo.pl i games4break.com.
Tagi:

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget