Premiera Insomii Agnieszki Tomaszewskiej 25 czerwca


Daj się porwać przygodzie i udaj się w niesamowitą podróż... w odmenty niezbadanych wcześniej warstw czasu i przestrzeni... To niepokojąca opowieść o skomplikowanych mechanizmach miłości, tożsamości i rywalizacji.
Gdy chory umysł podpowiada własne wersje rzeczywistości, trudno rozpoznać, która z nich jest prawdziwa. Logika zawodzi, i choć wszystko wskazuje, że ta najbardziej absurdalna jest tą, która dzieje się naprawdę, to czy można jej wierzyć? Wszak nie codziennie proszą Cię o pomoc ludzie z innej warstwy czasu. A może… ?
Mają jeden cel – uratować swój świat zmieniając nasz. W niepozornej codzienności szukają zagrożenia i usuwają je. Mają do dyspozycji technologię, ponadprzeciętne zdolności i jednego chorego człowieka.
Czy uda im się wygrać z czasem, zmienić tok wydarzeń i uchronić swój świat przed zagładą? Jedyne pytanie jakie pozostaje to, nie czy, ale... kiedy się to wydarzy?

Tytuł: Insomnia
Autor: Agnieszka Tomaszewska
Data premiery: 25.06.2012
Cena: 34,90 pln (w tym 5% vat)
ilość stron: 392
ISBN: 978-83-62382-08-8


O wydawnictwie
Wydawnictwo Bullet Books powstało na początku 2010 roku i stale wzbogaca swoją ofertę wydawniczą. Naszym celem jest wydawanie książek głównie beletrystycznych na najwyższym poziomie edytorskim i wizualnym, adresowanych do wymagających czytelników, którzy potrafią docenić dobrą książkę.
Każdy z przesyłanych do nas skryptów jest oceniany i wybierany indywidualnie, aby potem mogły one stworzyć tę unikalną grupę wyselekcjonowanej, porywającej literatury. Podczas przygotowywania książki do druku, nic nie jest pozostawiane przypadkowi. A wszystko po to, by każdy czytelnik, który weźmie książkę sygnowaną inicjałami  poczuł się wyjątkowo.
Chcemy mieć pewnosć, że ludzie są świadomi, iż Wydawnictwo Bullet Books szanuje czytelników. Dążymy do tego, aby książki z logo  były dla nich gwarancją niezapomnianej przygody oraz przyjemności z czytania.
Bullet Books to także odpowiednie wydawnictwo dla autorów, którzy chcą zadebiutować i dotrzeć ze swoją książką do dużej rzeszy czytelników, co zapewnia nasza rozbudowana sieć dystrybucyjna i promocyjna.
Obecnie publikujemy powieści:
sensacyjne - seria "Z Nabojem”,historyczno przygodowe - seria "Z Gladiusem",kryminalne - seria "5 Click",przygodowe - seria "Compass",romantyczne - seria "Z Różą",thrillery - seria "Czarna Wdowa",horrory - seria "Czarna Seria",fantastykę - seria "Gorgo"oraz poradniki biznesowo inwestycyjne - seria "Business Lounge".
Uwagę poświęcimy także historii, jej tajemnicom czy kontrowersyjnym interpretacjom. Planujemy także publikacje literatury młodzieżowej i książek kucharskich.
Wydawnictwo Bullet Books popularyzuje wśród polskich czytelników twórczość najpoczytniejszych pisarzy zagranicznych, takich jak Craig Smith, William R. Forshten, Tom Horn, Mark Keating, Russell Whitfield, Alex Rifle, a także promuje autorów polskich, a wśród nich Jerzego Wlazło i Agnieszkę Tomaszewską.
W niedługim czasie zatem, będziemy mieć przyjemność przedstawić Państwu bogaty wybór książek, wypełniony oryginalnymi osobowościami twórczymi, ciekawymi stylami oraz poetyką pisarską. Wspólną zaś cechą będzie talent i nowatorstwo, które wzbudziły nasze zainteresowanie oraz entuzjazm i do których odkrycia serdecznie Państwa zapraszamy. Nasze książki dostarczą Państwu szerokiej gamy niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Gwarantujemy!
www.gryfabularne.blogspot.com patronuje tej pozycji, podobnie jak i innym książkom z wydawnictwa Bullet Books.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget