Konkurs Techlandu: Air Conflicts: Secret War

Zgodnie z zapowiedzią drugie pytanie konkursowe związane z grą ufundowaną przez Techland, czyli Air Conflicts: Secret War.

Odpowiadać na pytanie można dzisiaj do północy, czyli 24.06.2012. Prawidłowe odpowiedzi proszę nadsyłać na adres e-mail: [borejko (ta małpa) gmail.com] z dopiskiem: "AIR CONFLICTS".

Jakiego koloru szaliki nosili lotnicy Dywizjonu Myśliwskiego "Warszawski im. Tadeusza Kościuszki",  jednostki lotniczej Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii ? ? ?

Zdecydowaliśmy również nie dyskryminować (;;;) osób, które z jakichś względów nie odpowiedziały , bądź nie zdążyły odpowiedzieć wczoraj na pierwsze pytanie. Tak więc jeśli ktoś zechce odpowiedzieć na wczorajsze pytanie i jednocześnie na dzisiejsze - może uczynić dzisiaj do północy 24.06.12  i to wśród tych osób zostaną rozlosowane gry Air Conflicts: Secret War.


Więcej informacji na temat Air Conflicts znajdziecie w wczorajszej aktualizacji.
O firmie Techland: Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portali legeo.pl i games4break.com.

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget