DDGF: Trzy kolejne pliki

Nim zajmę się podsumowaniem DDGF 2012, chciałem poinformować Was o trzech kolejnych plikach, które pojawiły się na Polterze. Są to:

Savage Worlds: Magia i miecz
Zawiera on dwadzieścia Przewag do systemu Savage Worlds, pomagających w tworzeniu typowych postaci ze światów fantasy. Umożliwiają one między innymi odpędzanie nieumarłych, wybieranie ulubionych wrogów i szukanie łupów nawet tam, gdzie według scenariusza nie powinno ich być. 
DDGF: RPGi a stres
Dzień Darmowych Gier Fabularnych to przede wszystkim święto mięcha, contentu, gotowych gier i przygód, ale ja chciałbym z jego okazji podzielić się z Wami czymś nieco innym – projektem badań psychologicznych nt. wpływu RPGów na poziom stresu w życiu. Pisałem go w tym semestrze na zajęciach z metodologii badań psychologicznych* i wyszedł całkiem nieźle, więc moim zdaniem warto, by ujrzał światło dzienne.
DDGF - przygoda do Głębi Przestrzeni

"Katedra" to krótka opowieść testowaniu ludzkiego ducha, zagrożeniu, śmierci, wystawieniu na próby. Całość podlana religijnym sosem by nadać więcej pytań o sens... Zgodnie z założeniem jakie wcześniej przyjąłem, jest to sandbox o wąskich ramach. Ściśle określone jest miejsce rozgrywki - pokład liniowca. Tak samo główni aktorzy oraz scenografia także została stworzona. Poza tym, gracze nie mają narzuconej roli. Oczywiście dobrze by było, gdyby chcieli przeżyć...
Pierwsze dwa teksty są autorstwa Marka 'Planetourist' Golonki, zaś autorem przygody pt. Katedra jest Marcin "Indoctrine" Lewicki.


Dziękujemy!

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget