DDGF: podziękowania dla sponsorów

16.06.2012 DDGF Zdjęcie pochodzi z strony Turkowskiego Klubu Fantastyki Trako
To był pracowity weekend dla mnie, odpisałem na dziesiątki e-maili i spakowałem tyleż przesyłek dla Was.
Czy trzecia edycja Dnia Darmowych Gier Fabularnych odniosła sukces?
Niestety, nie mnie mnie to oceniać, jako koordynatorowi.

Cieszy na pewno, iż impreza wykracza poza internet i moje miasto - święto gier fabularnych odbyło się nawet w niedużej miejscowości Turek, dzięki zapałowi garstki młodych ludzi z Turkowskiego Klubu Miłośników Fantastyki "Trako".

Cieszą zgłoszenia ludzi i firm które chciały dołączyć do DDGF 2012, a jednak z jakichś powodów nie mogły - zazwyczaj chodziło o to, że wydawnictwa i firmy za późno dowiedziały się o wszystkim.
Ale większość z nich chce aktywnie uczestniczyć w tym evencie za rok!

Cieszy fakt, że lokalna prasa odnotowała DDGF i tu szczególne podziękowania należą się Redaktorce Naczelnej Kuriera Radia Bielsko, Pani Wandzie Then.

Cieszą też wszystkie portale, blogi i serwisy które odnotowały to wydarzenie (wymieniłem je na facebookowej stronie Dnia Darmowych Gier Fabularnych).

Cieszą wszystkie darmowe publikacje i dokumenty jakie ukazały się w tym dniu, sygnowane logiem DDGF - oto spis darmowych publikacji.


Cieszą Wasze bonusy do wpłat na przesyłkę. Większość z Was wpłaciła od 7-10 PLN, dzięki czemu jak wspominałem będę mógł wysłać (mam nadzieję uda mi się to jeszcze w tym tygodniu) jakiś skromy prezent lub chociaż podziękowania sponsorom. 
I tu warto zauważyć - jedna z osób wpłaciła 30 PLN, choć prosiłem o 7 PLN (nie pytałem czy mogę zamieszczać personalia osób, które dokonały wpłat, więc z zrozumiałych względów ich tutaj nie zamieszczam).


Jednak największe podziękowania należą się wydawnictwom i firmom, które hojnie zasponsorowały trzecią edycję  Dnia Darmowych Gier Fabularnych.

Pozwólcie że przypomnę te kluczowe firmy, teksty na temat tych firm oraz konkursy zorganizowane w tym dniu. Tylko dzięki uprzejmości Waszych firm możliwe było przeprowadzenie kolejnej świetnej imprezy.

GRAmel

www.wydawnictwogramel.pl


Dzień Darmowych Gier Fabularnych 2012: GRAmel pierwszym sponsorem!
DDGF 2012: Promocja GRAmela
DDGF 2012: Paczka od GRAmela!
DDGF 2012: GRAmel, Sześciostrzał, promocje i konkursy
DDGF: GRAmel - kolejny konkurs Zeeks i karty Deadlands
DDGF: Dogrywka i odpowiedzi zwycięzców

Fabryka Słów www.fabrykaslow.com.pl

Fabryka Słów kolejnym sponsorem
Fabryka Słów - konkursy
Fabryka Słów: Fotostory

Wydawnictwo EGMONT Polskawww.egmont.pl

Kuźnia gier
www.kuzniagier.pl

DDGF 2012: Kuźnia Gier - fragmenty Wolsunga w wersji angielskojęzycznej i darmowe Jazdy Próbne!
Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru

www.masz-wybor.comTechland

www.techland.pl


Jeśli kupicie jakieś produkty od powyższych wydawnictw lub chociaż im podziękujecie - to nic naprawdę nie kosztuje będzie naprawdę bardzo miło, adresy e-mail znajdziecie bez trudu na ich stronach.
I osobiście chciałbym serdecznie podziękować Piotrowi Korysiowi z  GRAmela, Panu Tomaszowi Kołodziejczakowi z Egmontu, Mikołajowi Kołyszce z Wydawnictwa Wielokrotnego Wyboru, Piotrowi Żuchowskiemu z Kuźni Gier, Marcie Kucharz z Fabryki Słów, Pani Annie Anisimowicz z Techlandu oraz wszystkim osobom, które opublikowały w tym dniu darmowe materiały, wszystkim uczestnikom konkursów i wszystkim tym którzy aktywnie wspierali tę inicjatywę. Dziękuję! 
PS. Wybieram się posłać ostatnie paczki z prezentami ufundowanymi przez wyżej wymienione firmy. Chyba dwie osoby jeszcze nie podesłały adresów - proszę o kontakt.

Nie rozdałem tylko jednej rzeczy - sztonów do gry Deadlands z wydawnictwa GRAmel. W ferworze pakowania (lub gdzieś po drodze do sklepu Gnom) zgubiłem kilka sztonów, tym samym je dekompletując. Przepraszam i GRAmela i ewentualną osobę, do której mogłyby one trafić.

Tym razem w sklepie Gnom nie wyszło jak należy - życie. Dzięki temu jednak więcej osób z całej Polski otrzymało przesyłki. Nawiasem mówiąc Dzień Neuroshimy też tam nie wypalił...

Jeszcze raz wielkie dzięki! 

Tagi:

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget