DDGF 2012: Kuźnia Gier - fragmenty Wolsunga w wersji angielskojęzycznej i darmowe Jazdy Próbne!

Fani Wolsunga nie muszą czekać do Gen Con Indy 2012! Już dziś możecie zajrzeć na stronę Kuźni Gier i pobrać stamtąd fragmenty angielskiego wydania!
Wszystko to na stronie Kuźni Gier - wydawnictwa, które przedstawiłem w tym wpisie.

Tymczasem wszystkie osoby zainteresowane osoby Wolsungiem mogą otrzymać dzięki uprzejmości wydawnictwa Kuźnia Gier drukowaną wersję Jazdy Próbnej, czyli wprowadzenie do świata gry fabularnej Wolsung: Magia Wieku Pary.

Wstęp do Jazdy Próbnej
Niniejsza broszura zawiera kompletne wprowadzenie do świata i zasad fabularnej gry akcji Wolsung: Magia Wieku Pary. Jest tu wszystko, co potrzebne, by stworzyć Niezwykłą Damę lub Dżentelmena i rozegrać emocjonujące przygody w pełnych wyzwań czasach Magicznej Rewolucji Przemysłowej. Oprócz przystępnie wytłumaczonych zasad,
przygotowaliśmy dla was sceny z życia bohaterów, opisy najważniejszych krain oraz najciekawsze fakty z historii świata. Darmowe zasady możecie od razu wypróbować w praktyce, w przygodzie „Pożegnanie z Winlandią” - można ją już teraz pobrać ze strony systemu:
http://www.skocz.pl/winlandia
Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy Wolsung przypadnie ci do gustu, możesz łatwo sprawdzić - nie wydając ani złotówki!
Ich liczba jest ograniczona zatem Jazda Próbna powędruje do tych osób, które jako pierwsze przyślą do mnie pusty e-mail ( borejko (ta małpa) gmail (kropka) com ). W jego temacie proszę napisać: DDGF 2012: Wolsung. Ułatwi mi to ogarniecie wszystkiego. Otrzymuję sporo e-maili, a w związku z dzisiejszym eventem będzie ich jeszcze więcej. Dzięki temu uniknę przeoczenia Twojej wiadomości. 

Ogólne zasady zawarłem w wpisie DDGF 2012: FAQ, jeśli coś jest niejasne pytajcie.

Tagi:

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget