DDGF 2012: Kryształy Czasu

Osoby które odwiedzają www.gryfabularne.blogspot.com wiedzą że po dziś dzień czuję sentyment do Kryształów Czasu. Choć jestem graczem wierzącym, nie praktykującym - (;;;).
Pomimo że społeczność kryształowców jest niewielka, to robią sporo dla promowania ich ulubionej gry.  Na okoliczność DDGF stworzyli dwa pliki PDF:

Pierwszy z nich to 33 stronicowy fanowski dodatek pt. Żyjąca Orchia, autorami są:  Keth, Czegoj, Avnar i Mastug. 

Spis Treści:
Wichry wojny _________________________5
Reforma systemu monetarnego Imperium____11
Shizma Oriakańska_____________________17
Wojna Rybna _________________________21
Płomienista Bryza ______________________25
Złoty Nóź Oriaka ______________________32
Plik można pobrać z tego miejsca
Drugi plik PDF liczy sobie 83 strony z opowiadaniami osadzonymi w realiach świata Kryształów Czasu.
Pobierz Opowiadania w świecie Kryształów Czasu, autorstwa Ketha
Fragment przedmowy:
A teraz do rzeczy – po co?1. Żeby pojawił się tekst promujący Kryształy Czasu. Ze względu na to, iż Artur Szyndler niewiadomo kiedy ukończy powieść w naszym ulubionym systemie pozwoliłem sobie naopracowanie, które doskonale nada się do przybliżenia świata, który zachwyca, denerwuje,wciąga i intryguje nas już tyle lat.2. Żeby pokazać warsztat jednego z naszych najpłodniejszych autorów tekstów na portalukrysztalyczasu.pl. Keth, bo o nim tu mowa, jest administratorem portalu (na początku byłzwyczajnym użytkownikiem), jest twórcą projektu Żyjąca Orchia, oraz chyba jednym znajczęściej czytanych i komentowanych autorów znacznej ilości treści, które można znaleśćna naszym portalu.3. Żeby przybliżyć osobom, które nie znają świata KC jego możliwośći, żeby przypomnieć tym,którzy już opóścili go oraz żeby odświeżyć tym, którzy po dziś dzień po nim biegają.Na koniec wyjaśnienie co zawiera ten pdf – jest to zbiór 6 opowiadań, których fabuła toczy się wświecie Kryształów Czasu. Są one w różnym stopniu ukończenia, ale mam nadzieję, że nie będzie tow żaden sposób wpływać na ich odbiór. Jeśli, któryś z czytelników uzna, że chciałby poczytać więcejtekstów w tym klimacie polecam zarejestrować się na portalu krysztalyczasu.pl i sięgnąć do innychtekstów Ketha oraz pozostałych użytkowników portalu.Z góry bardzo przepraszam za jakość, ale tekst jest bardzo surowy. Został na szybko sformatowany iprzygotowany przeze mnie. Jednak mimo wszystko życzę miłej lektury.

Zapał fanów gry napisanej przez Artura Szyndlera jest godzien podziwu. Od czegoja - administratora portalu krysztalyczasu.pl otrzymałem w tym tygodniu niewielką kolorową książeczkę (20 stron), zawierającą scenariusz nadesłany na pierwszą edycję Pucharu Ostrogarskiego (zajął drugie miejsce). Scenariusz nazywa się Lustro Melerusa, a jego autorem jest Bazyl.
Książeczka to fanowskie, niekomercyjne, nieoficjalne wydanie, dystrybuowane wyłącznie wśród członków portalu Kryształy Czasu.
Dobitnie pokazuje to, że mała grupa ludzi potrafi stworzyć coś czego nie zrobił nigdy "największy polski serwis poświęcony ogólno pojętej fantastyce"(i pewnie nie zrobi)...
Pobierz plik PDF: Lustro Melerusa
Warto więc chyba zarejestrować się na

  KRYSZTALYCZASU.PL


Tagi:

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget