DDGF 2012: FAQ

DDGF, cześć nagród od sponsorów
16 czerwca już za dwa dni. Poza meczem Polska - Czechosłowacja sporym wydarzeniem będzie kolejna, trzecia edycja Dnia Darmowych Gier Fabularnych. Wydawało mi się że wszystko jest jasne, jednak pojawiło się kilka wątpliwości i odpowiedziałem dzisiaj na kilka e-maili dotyczących tego eventu. Oczywiście jeśli macie jakieś pytania piszcie via mail lub zadawajcie je tutaj bezpośrednio w komentarzach.


Co mam zrobić by wypromować swój tekst, przygodę, setting, grę w Dniu Darmowych Gier Fabularnych ?


Praktycznie nic. Wystarczy że powiadomisz mnie (e-mail powyżej) lub zamieścisz informacje o swoim dziele na Facebookowej stronie eventu. Jeśli nie masz hostingu, nie masz gdzie wrzucić swojego pliku PDF, napisz do mnie - umieszczę go na jakiejś darmowej stronie. Jeśli na Twojej pracy umieścisz logo DDGF 2012, będzie bardzo miło. Poniżej znajdziesz logo w wersji małej i dużej wraz z linkami.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/418864_335354289842897_1393247145_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/418864_335354289842897_1393247145_n.jpg

Co mam zrobić by otrzymać darmowe materiały od którejś z firm sponsorujących Dzień Darmowych Gier Fabularnych

Praktycznie nic. Wystarczy śledzić co się będzie działo 16.06.2012 na Facebooku: www.facebook.com/DzienDarmowychGierFabularnych lub tutaj na blogu: www.gryfabularne.blogspot.com. Postaramy się przez cały dzień rozdawać materiały, które otrzymaliśmy od wydawnictw. Przygotowujemy kilka konkursów w których będziesz mógł powalczyć z innymi o cenne nagrody.

Jeśli mieszkasz w Bielsku - Białej wystarczy być w sklepie Gnom w Bielsku Białej na ulicy Szkolnej 15. około godziny 11.00. Tam również będziemy.

Czy będę musiał coś zapłacić za te darmowe gry, książki, komiksy ?

Praktycznie nic. Jedyna opłata jaką będziesz musiał ponieść to koszty przesyłki - około 7 PLN. Prześlesz po prostu pieniądze na konto, a w poniedziałek (najdalej we wtorek) przesyłka zostanie wysłana do Ciebie.
Próbowałem pozyskać jakiegoś sponsora - firmę kurierską, która doręczałaby przesyłki dla Was za darmo... Niestety - nie udało mi się.

Podobnie jak w ubiegłym roku napiwki będą mile widziane. Bardzo, ale to naprawdę bardzo chciałbym uhonorować Wydawnictwa które ufundowały nagrody.
To tacy sami ludzie jak my, ich pasją również są gry - dlaczego i Oni nie mieliby otrzymać prezentów z okazji tego dnia?  Prawda?
O ile się uda zebrać wystarczającą kwotę, postaramy się w jakiś wymierny sposób wynagrodzić ich trud.
Naturalna opłata, o której chyba nie muszę wspominać to podziękowania dla konkretnego wydawnictwa, od którego otrzymasz prezenty. Wypada, prawda?

Czy...?
Jak nadmieniłem powyżej. Z chęcią odpowiem na każde Twoje pytanie.
Tagi:

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget