DDGF 2012: Egmont

Dzień Darmowych Gier Fabularnych to inicjatywa którą zorganizowałem pierwszy raz trzy lata temu. Inicjatywa zbliżona do Free RPG Day, acz nieco odmienna w swoich założeniach od zachodniego pierwowzoru. Z kolei Free RPG Day ewoluowało od amerykańskiego eventu o nazwie Free Comic Book Day, czyli Dnia Darmowych Komiksów.
Dzięki uprzejmości Pana Tomasza Kołodziejczaka (wydawcy Egmont) udało mi pozyskać kolejnego sponsora nagród dla Was, którym jest właśnie firma Egmont.
Tomasz Kołodziejczak to persona doskonale znana graczom RPG.
To wielokrotnie nagradzany pisarz, autor scenariuszy, autor gry fabularnej - Strefa Śmierci i paragrafowej - Rzeźbiarze Pierścieni, redaktor, publicysta, wydawca i ceniony działacz w fandomie. Nie sposób wymienić wszystkich nagród jakie otrzymał, przypomnę więc dwie moim zdaniem najważniejsze: nagroda im. Janusza A. Zajdla (2006 rok) oraz dwa lata temu odznaka Zasłużony dla Kultury Polskiej. Więcej informacji o tej niezwykłej w polskim fandomie osobie, powie Wam Wikipedia lub wywiad który z Nim przeprowadziłem (w głównej mierze dotyczący gier).

Samo wydawnictwo Egmont przedstawiałem już wcześniej, przypomnę jednak że to firma z ponad stuletnimi tradycjami, w Polsce obecna na rynku od ponad dwudziestu lat. Zaczynali od komiksów z Kaczorem Donaldem, dziś są największym wydawcą książek i komiksów dla dzieci i młodzieży w Polsce.
O zasługach Egmontu może świadczyć kilkudziesięciustronicowy PDF z nagrodami, które dotychczas otrzymali.

Tak więc konkurs związanego z komiksami...
Ogólne zasady zawarłem w wpisie DDGF 2012: FAQ, jeśli coś jest niejasne pytajcie.

Odpowiedzi proszę nadsyłać na email: borejko (ta małpa) gmail (kropka) com
W temacie wiadomości proszę napisać DDGF 2012: EGMONT - to naprawdę bardzo istotne. Otrzymuję sporo e-maili, a w związku z dzisiejszym eventem będzie ich jeszcze więcej. Dzięki temu uniknę przeoczenia Twojej wiadomości. 
W tym konkursie z nagrodami ufundowanymi przez Egmont Polska odpowiedzi można nadsyłać do północy dzisiejszego dnia, czyli 16.06.2012.

Poniżej znajdziecie 10 fragmentów okładek komiksów wydanych przez Egmont Polska. Chodzi o podanie tytułów tych komiksów, czyli np. 1- komiks... 2-- komiks... 3-- komiks... 4-- komiks... itd. aż do dziesiątej ilustracji.
Wśród osoby które wymienią poprawnie okładki tychże komiksów zostaną rozlosowane cenne nagrody ufundowane oczywiście przez Egmont.
I prośba do uczestniczących w tym konkursie.
Dołączcie proszę w e-mailu informację, który z komiksów Egmontu najbardziej się Wam najbardziej podoba, o ile będzie to możliwe postaram się wysłać właśnie ten komiks.
1

2

3

4

5
6

7

8

9

10
Tagi:

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget