15 czerwca - Dzień Darmowych Reaktywacji Serwisów

Pracownik odebrał newsletter z okazji Dnia Darmowych Reaktywacji Serwisów
Nie wiem czy zwróciliście uwagę - od dwóch lat obchodzimy Święto Reaktywacji. To już druga edycja tej wspaniałej imprezy. Podczas ubiegłorocznego DDRS zapłacono tekściarzom i zaczęto wydawać pismo. W trakcie tegorocznego DDRS ustanowiono regulamin. 


Zadziwiło mnie dlaczego reaktywacje odbywają się zawsze 15 czerwca, a nie w innym terminie.  15+06 to niby oczko = 21. Pytałem też wróżek, jednak w zrozumieniu tejże daty pomógł mi dopiero serwis horoskop.info.pl.
Urodzeni 15 czerwca:
Jest to zwolennik ideałów, pionier postępu ludzkości. Natura jego jest pracowita i zamknięta w sobie. Jego szczęście polega na rozwoju wewnętrznym i umysłowym. Ma doskonałą pamięć i jest żywą skarbnicą wiadomości, jakie zbierał w swym życiu i podczas studiów. Chętnie się uczy, lubi studiować i przychodzi mu to z łatwością; pożąda wiedzy, a jego zainteresowania są wszechstronne, chociaż dość zmienne. Odpowiednio do swego żywego i wielostronnego temperamentu -poświęca się nieraz kilku zawodom jednocześnie. Zdarza się również, że zawód swój zmienia i to dość często. Najlepszą karierę zrobi jako pracownik umysłowy - ewentualnie dziennikarz. Może być również doskonałym handlowcem, urzędnikiem, prawnikiem, nauczycielem, sekretarzem, tłumaczem, agentem, pośrednikiem itp. Ma wielu przyjaciół, którzy jednakże rzadko kiedy są szczerzy i naprawdę mu oddani. Toteż czekają go z nimi nieporozumienia, dzięki którym może być narażonym na straty materialne Wrogowie - chociaż niezbyt liczni - okażą natomiast wielką wytrwałość i zaciętość i potrafią mu zaszkodzić. Nieraz okazuje się, że w przedstawicielach płci odmiennej również ma wrogów. Jednakże ich złośliwości i oszczerstwa nie mogą mu zaszkodzić na stałe i spowodować jakieś większe zmiany ujemne. .


Nie pozostaje nam jak odśpiewać hymn czarodziejskich portali dla miszczów spośród miszczów i życzyć odzyskania swoich pieniędzy oraz tekstów.

Witajcie w naszej bajce, troll zagra na fujarce
Robot nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa
Tu wszystko jest możliwe, usery są szczęśliwe
A moderatory, wiem coś o tym, to nie są jak na Pf+ huncwoty i despoty

Ref.:
Nikt tutaj nie zna głodu, nikt tu nie czuje chłodu
I nawet, ja nie kłamię, nikt nie myśli tu o eRPGowym chłamie

Witajcie w naszej bajce, troll zagra na fujarce
Robot nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa
Bo z nami jest weselej, ruszymy razem w knieje
A w kniejach i dąbrowach przygoda do Pobombia już się chowa

Ref.:
Nikt tutaj nie zna głodu, nikt tu nie czuje chłodu
I nawet, ja nie kłamię, nikt nie myśli tu o eRPGowym chłamie

My ją znajdziemy sami, my chłopcy z dziewczętami
A wtedy daję słowo, że będzie z branży Wielkie Pojehowo

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget