Techland kolejnym sponsorem Dnia Darmowych Gier Fabularnych 2012


Do grona sponsorów Dnia Darmowych Gier Fabularnych 2012 dołączyła firma znana nie tylko wśród graczy komputerowych - Techland. Pierwszym sponsorem zostało wydawnictwo gier fabularnych, które szturmem weszło na polski rynek, czyli GRAmel. Drugie wydawnictwo zajmuje się literaturą, w tym książkami osadzonymi w światach gier, mowa oczywiście o Fabryce Słów. Trzecim jest wydawnictwo komiksów (i nie tylko...) Egmont Polska, będące częścią Grupy Egmont.
Pojawił się nowy, zaskakujący trailer gry Mad Riders, która ukaże się na rynku już  14 czerwca. Wydawnictwo Techland jest odpowiedzialne za dystrybucję gry w wersji PC na rynku polskim. Zostanie ona wydana w  polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł. 
Już 14 czerwca gracze preferujący komputery PC będą mogli zaszaleć quadami na 45 trasach w tropikalnej scenerii gry, którą przygotowało studio Techland. Już dziś za to mają możliwość zapoznać się z zupełnie nowym, energetyzującym trailerem, który idealnie oddaje klimat gry. Tropikalne widoki, szalona jazda, zawrotna prędkość, szczegółowo oddane detale – to wszystko zawarte jest w najnowszej produkcji studia Techland, którą gracze mogą mieć w cenie … pizzy!

Krótko o grze: Mad Riders to okazja do popisywania się trikami i wykonywania podniebnych ewolucji przy dzikiej prędkości. Gracze otrzymają możliwość zmiany wyglądu pojazdu oraz kierującej nim postaci. Kluczem do zwycięstwa jest przemyślana strategia wyścigu i korzystanie w odpowiednich momentach z boosta oraz poukrywanych skrótów. Mad Riders zaoferuje cztery tryby rozgrywki multiplayer, w których weźmie udział maksymalnie 12 osób. Produkcja Techlandu będzie obsługiwać tablice wyników porównujących czasy graczy z rezultatami osiąganymi przez przyjaciół oraz całą społeczność skupioną wokół gry. Mad Riders będzie dostępne na rynku już 14 czerwca, w polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł.


O firmie Techland
Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portali legeo.pl i games4break.com.

Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget