Podręcznik nowego pracownika z Valve

Podręcznik Valve Handbook for new employees pojawił się w sieci dobre dwa tygodnie temu, jednak jakoś się złożyło że go przeoczyłem. Jeśli ktoś go nie przeczytał, ma okazję to nadrobić.
Jest to kilkudziesięciostronicowa książeczka dla młodych pracowników, a zarazem żartobliwa lektura rojąca się od zabawnych i luźnych informacji o funkcjonowaniu Valve i nie tylko.
Greg Coomer (Microsoft, Nintendo, a obecnie Valve) uważa, iż jego firma powstała, by ułatwić start w branży nowym pracownikom. Gdziekolwiek informacja o podręczniku nie pojawiła się, roiła się komentarzy pełnych zachwytu nad pracą i jej organizacją w Valve.
Originating on Flamhaus.com, a PDF version of Valve's employee handbook appeared online. It could be a total fake, but if it is then it is a very good one complete with illustrations. If it is real, then I would direct your attention to page 22 where you can see a guy wearing a Half-Life 3 shirt! It probably doesn't mean anything, but any Half-Life news is news. And I mean literally anything.


Valve Handbook LowRes
Dziękuję Kordianowi za informację o Valve Handbook for new employees.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget