Fundomy listy otwarte piszą...

już nie do Wydawców, a do pełnosprawnych vortali i takich też użyszkodników.

LIST OTWARTY DO GRY MINUS FABULARNE, GRY FABULARNE PEEL, TIVI i GRY FABULARNE UŁAN BATOR
/\/\(;;;)/\/\ [rushowo-zgniłozielony mode on] 
Właśnie do tego doprowadza nierozważne wchodzenie w konflikt. Nazwalibyście sobie swoje strony inaczej, i obyło by się bez fundomowego piekiełka i pierdolamento o tym czyje są gry z wieszakiem.
Nawiązanie do Ciesielskiego celowe, pewnie i u mnie i u was. Nie roszcze sobie zdanych praw, ale jak są cztery strony o tej samej nazwie, to ktoś powinien jednak nazwę zmienić. Uwazam ze ten kto dał nazwę później. Bo jak nie to znowu będzie P.O.G.R.O.M.!!!
[rushowo-zgniłozielony mode off] /\/\(;;;)/\/\
(Inspiracja - czekam na pozew z Inspiracji)

LIST OTWARTY DO GÓGLA
Drogi Góglu w tym roku na Dzień Dziecka nie chcialbym dostać już żadnych zmian w waszych usługach bo się w nich gubię. Zrobilibyście jakiś porządny edytor notek blogowych jak ma Pf+, tak żeby można było sobie popisać noteczkę (podkreślam merytoryczną), a potem żeby się ona skasowała sama. Mógłbym dzięki temu posiedzieć nad klawiaturą i przemyśleć czy noteczka była naprawdę merytoryczna czy nie.


Nie musi być jakiś szczegolnie cacy - ot taki z opcją autodelete wystarczy.
Niestety, jak zapewne wiesz, drogi Guglu, twoj edytor za bardzo chce wspolpracowac z programami typu Dokumenty, Google Drive i G+ bez jakichs magicznych sztuczek z zakresu wyższej informatyki, kodowania i innych softowych hokus-pokus. Przez to też bardzo utrudnione jest wstawianie niemerytorycznych tekstów, a takze tych bardziej rozbudowanych graficznie czy przypisowo, ponieważ zwykle przerzucenie tekstu z jednego programu do drugiego z zachowaniem formatowania po prostu działa.
Dlatego też piszę z prośbą o prezent na Dzien Dziecka, naprawdę zwykla opcja autodelete to nie tak dużo.


PISZĘ ZAŚ TĘ PROŚBĘ W FORMIE LISTU OTWARTEGO, PONIEWAŻ WLASNIE NIE WCIĘŁO MI NOTKI NAD KTÓRĄ SIEDZIAŁEM SZEŚĆ GODZIN, JEST TRZECIA W NOCY I NAPRAWDĘ MOGŁEM TEN CZAS SPOŻYTKOWAĆ LEPIEJ, NA PRZYKŁAD ŚPIĄC. ALE ZE WZGLĘDU NA TEN SKUTECZNY EDYTOR MUSIALEM SIEDZIEC AŻ NIE SKOŃCZĘ, CO SPOWODOWAŁO, ŻE ZE WZGLĘDU NA BŁĄD SIECI NIE PRZEPADŁA CAŁA NOTKA W MOMENCIE NACISNIĘCIA "ZAPISZ". 


Bardzo nie chcę (sentyment) przerzucać swojego bloga na Pf+, ktory taką możliwosc posiada, czy na inne Tawerny, dlatego jeszcze raz ponawiam prośbę - zróbcie coś z tym edytorem, bo krew czlowieka zalewa.
Dziękuję z góry i serdecznie pozdrawiam. 
 Kapitan T'Roll Neta
P.S. Jeśli ten list nie pomoże, to zostaną mi już tylko dwa wyjścia - przenieść się na Pf+, lub pisać dobre notki.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget